Yeni Xbox Series X Oyun Konsolu Rengi Açığa Çıktı

Yeni Xbox Series X Oyun Konsolu Rengi Açığa Çıktı

Microsoft, yeni Xbox konsolları için ilk özel rengi açıkladı ve neyse ki Xbox Series X ve S, Xbox One ve PC ile çalışıyor.

Xbox Series X ön siparişleri canlıdır ve fazladan bir oyun kumandası almak istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi yeni seçenek vardır. İlki, Xbox Series X konsolları için yeni bir renk: Shock Blue. Daha önce açıklanan Carbon Black ve Robot White kontrol cihazlarının 60 $ 'lık MSRP'si varken, Shock Blue varyantı 65 $' dan biraz daha pahalı.

Yeni konsollar ek olarak, Microsoft, PC denetleyici paketlerini yeni Xbox Series X denetleyiciyi içerecek şekilde güncelledi. Tüm bu denetleyiciler ve paketler, Xbox Series X ve S'nin piyasaya çıktığı gün olan 10 Kasım'da satışa sunulacak. Bu ürünlerden bazıları şimdi ön sipariş verilebilir.

Mavi Xbox konsollar, siyah tetikler, omuz düğmeleri ve D-pad ile birlikte mavi düğmeler ve analog çubuklarla mavi bir ön plakaya sahiptir. Konsolları ters çevirin ve diğer iki renge vurgu olarak harika çalışan beyaz bir arka plaka görürsünüz. Oyun kumandası Xbox Series X ve S için tasarlanmıştır, ancak Xbox One, PC ve uyumlu Bluetooth cihazlarıyla da çalışır.