Xbox Game Pass Ultimate Abonelikleri İndirimli

Xbox Game Pass Ultimate Abonelikleri İndirimli

Game Pass Ultimate, oyunlarda zaten en iyi değeri sunuyor ve şimdi Newegg'de bir abonelikten tasarruf edebilirsiniz.

Xbox Game Pass Ultimate, muhtemelen Xbox sahiplerinin yapabileceği en değerli yatırımdır. Makul bir abonelik fiyatı karşılığında, lansmanda her birinci taraf Xbox oyunu da dahil olmak üzere yüzlerce Xbox One oyununa erişim elde edersiniz. Ve şu anda, Newegg'de aboneliklerde biraz para biriktirebilirsiniz. Yarına (26 Ağustos) kadar, Xbox Game Pass Ultimate'ın üç aylık abonelikleri EMCDPFK67 promosyon koduyla 38 ABD dolarıdır.

Bu, normal maliyetten sadece 7 dolarlık bir tasarruf olmasına rağmen, aylardır Game Pass Ultimate'da gördüğümüz ilk anlaşma. Bazen, üç aylık aboneliklerde sadece 25 ABD doları indirim yapılır, ancak bu anlaşmayı tekrar ne zaman göreceğimizi kim bilebilir.

Sipariş verdikten sonra e-postanıza Xbox One'ınızda kullanabileceğiniz bir dijital kod gönderilecektir. Teklif, müşteri başına üç kodla sınırlıdır, böylece altı aylık bir abonelikte 14 ABD doları (76 ABD doları) veya dokuz aylık erişimde 21 ABD doları (114 ABD doları) tasarruf edebilirsiniz. Game Pass Ultimate'a daha önce hiç abone olmadıysanız, ilk ayınızı Microsoft üzerinden yalnızca 1 $ ödeyerek alabilirsiniz.

 Microsoft  kısa süre önce xCloud oyun akış hizmetinin önümüzdeki ay piyasaya çıktığında Game Pass Ultimate'a dahil edileceğini duyurdu.