World of Warcraft Classic , 28 Temmuz'da WoW tarihindeki en iyi etkinliği yeniden yaşatacak

World of Warcraft Classic , 28 Temmuz'da WoW tarihindeki en iyi etkinliği yeniden yaşatacak

Ahn'Qiraj Kapısı görev hattı gelecek ay WoW Classic'in yayın döngüsünün beşinci aşamasına girdiği sırada kullanıma sunulacak.

 

World of Warcraft Classic oyuncuları 28 Temmuz'da, Ahn'Qiraj dünya etkinliğini yeniden yaşayacaklar, bu da binlerce yarışın titiz kapıları açan ve Azeroth'ta öfkeli canavarlardan oluşan bir sürü açığa çıkaran ilk yarış olduğunu görecek.

 

Temmuz ayında o gün, World of Warcraft Classic yayınlanma programının beşinci aşamasına girecek. Güncelleme, Değişen Kumların Asası görev hattını ekleyecek ve Ahn'Qiraj savaş çabalarını başlatacak - dünya çapında bir etkinlikte zorlu loncaların ve tüm sunucu topluluklarının birlikte çalışmasını gerektiren iki temel bileşen.

Ahn'Qiraj savaş çabası, Silithus bölgesinde kilitli olan kötü insectoidlerin bir yarışı olan Qiraji ile nihai savaşa hazırlanmak için işçiliği yapan materyaller bağışlayan oyunculara görev verir. Bu stokun bir araya gelmesi, temel olarak dünyadaki etkinliği ilk olarak kimin tamamlayabileceğini görmek için sunucu toplulukları arasında bir yarıştır.

 

Etkinliğin ikinci bileşeni kesinlikle Classic'in en sert oyuncuları içindir. Baskın loncaları, sunucu başına sadece birkaç oyuncunun kullanabileceği inanılmaz derecede nadir bir eşya olan Değişen Kumların Asası'nı inşa etmek için uzun ve dolambaçlı bir arayışa girecek. İlginç bir şekilde, Destiny 2 yönetmeni Luke Smith, 2006 yılında Ahn'Qiraj Kapıları etkinliği ilk gerçekleştiğinde şanslı oyunculardan biriydi.

Bu görevlerin her ikisi de tamamlandıktan sonra, Asa'nın koruyucusu Ahn'Qiraj Kapılarını açacak bir gong çalabilir ve tüm sunucuların katılabileceği 10 saatlik bir savaşı tetiklerken, sert akıncılar savaş için iki yeni baskında onların cesaretini test edin.

 

World of Warcraft'ın şimdiye kadarki en iddialı etkinliklerinden biri ve Classic'in o anı yeniden yaşadığını görmek için çok heyecanlıyım. Ahn'Qiraj Kapıları ilk açıldığında, sunucuların taşıyacağı neredeyse kaos neredeyse çok fazlaydı, bu da her türlü kötü bağlantı sorununa ve gecikmeye yol açtı. Ancak, çevrimiçi oyunlarda benzeri görülmemiş bir ölçek çatışmasıydı ve anı tekrar yaşamak büyüleyici olacak.

 

Ahn'Qiraj'ın kapıları 28 Temmuz'da satışa sunulacak.

 

Sen de konuyla ilgili yorumlarını altta bizimle paylaş. Oyun dünyası ile ilgili tüm haberleri esportslife’tan takip et. Gündemi yakala.