Witcher 3 modu, Geralt'ın canavar avlanma cephaneliğine silah ekliyor

Witcher 3 modu, Geralt'ın canavar avlanma cephaneliğine silah ekliyor

Menzilli repertuarınızı on silah ve yedi cephane türü ile güçlendirin.

Şimdi, beni yanlış anlamayın, The Witcher 3'ü seviyorum. Gerçekten, seviyorum. Ancak yaratıcı, her köşenin arkasındaki görünüşte güzel anlatılan hikayelerle dolu inanılmaz derecede zengin dünyasına rağmen, oyunun bir kısmı eksik: savaş. Tasarrufu devam ettikçe sadeliği daha belirgin hale geliyor, bu da canavar avının Geralt'ın varoluş sebebi olduğu düşünüldüğünde hayal kırıklığı yaratıyor. Boğumlu Skellige dağlarına ya da Touissant'ın inanılmaz derecede büyüleyici düküne her döndüğümde, Geralt'ın kılıcı ve işaret patlamasının biraz zayıf bir bağlantı olduğunu hissetmekten kendimi alamıyorum.

 

En azından Roenaxx'ın Witcher 3 modu, Ateşli Silahlar, silah ekleyerek onu geliştirmenin bir yoludur. Yedi farklı mühimmat türü ile birlikte beş adet çakmaktaşı tipi tabanca vardır. Üretilebilir cephane üç farklı katmanda geliyor ve seçiminiz, yaşadığınız zorluk arttıkça daha önemli hale geliyor. Silahlar çeşitli boyutlarda geliyor ve Bear, Griffin gibi canavar avlarının sonucunda okullarına bağlanır, ancak muhtemelen oyunun sonlarında daha büyük silahlar bulacaksınız. İlk ateşli silahınızı, onuncu seviyeden alabileceğiniz düello tabanca diyagramı ile bir tane hazırlayarak elde edebilirsiniz - daha sonra her birkaç seviyede daha kullanılabilir hale geliyor. Veya sadece konsol komutlarını kullanarak bunları oluşturabilirsiniz.

 

Bu yeni silahların patlayıcı atışları, tatar yayından (standart menzilli silahınız) çok daha güçlü ve etkileyici gibi görünse de, kılıçları değiştirmeyecek şekilde dengelenmişler. Bunun yerine, Roenaxx mod açıklama sayfasında "bunun yerine" son işlemci "tipi silah olarak daha iyi kullanıldıklarını söylüyor.

 

Şimdi, Witcher 3'ün savaşını oyunun geri kalanı kadar sevmezken, üçüncü şahıs nişancı olarak modifiye etmek istemiyorum, bu yüzden bu dengeler mantıklı. The Witcher 3'te silahları daha az havalı yapmıyorlar: Kendimi bu videoda yaptığı gibi Geralt'ın 'Hasta La Vista' dan bahsetmekten bıktığını göremiyorum.

 

Benim için, cephaneleri ve yeniden yükleme süreleriyle sınırlı olan bu eski moda tabancalar, The Witcher dünyasına oldukça iyi uyuyor ve Geralt'ın doğal havasına hoş bir patlayıcı güzellik katıyor. Bununla birlikte, fanlar, ateşli silahların Geralt için bir anlatım bağlamında anlamlı olup olmadığı r / Witcher'a ayrılmıştır. Bazıları Geralt'ın barutla çalışan bombaları zaten kullandığına dikkat çekiyor, ancak diğer taraftarlar, cadıların silahları değil, tatar yayı kullanımını göz ardı etmediklerini söylüyor.

 

Her iki durumda da Geralt'ı ve oyunun diğer bölümlerini en iyi Witcher 3 modlarıyla özelleştirmenin birçok yolu vardır, örneğin zaten beyaz saçın muhteşem şokunu bir şekilde geliştirenler olabilir.