Valorant Act 2 Yeni Bir Ajan, Deathmatch Modu, Battle Pass ve Daha Fazlası

Valorant Act 2 Yeni Bir Ajan, Deathmatch Modu, Battle Pass ve Daha Fazlası

Act 2 of Valorant ayrıca katılmanız için yeni bir cilt seti ve oyun modu sunuyor.

Valorant'ın ikinci perdesi 4 Ağustos Salı günü PC için başladı ve beraberinde birçok yeni içerik getirdi. Yeni sezon, yepyeni bir Ajan, savaş kartı ve nasıl oynadığınızı yeniden düşünmenizi sağlayacak bir mod sunuyor.

Act 2'nin tavan döşemesi, yakın zamanda sızan Valorant'a gelen yepyeni Ajan Killjoy. Killjoy bir teknoloji uzmanıdır ve hasarı gidermek için uçağı ve kuleleri kullanarak çeşitli yeteneklere sahiptir. Nihai yeteneği Lockdown, adından da anlaşılacağı gibi: yarıçapta yakalanan tüm düşmanları kuşatır.

Act 2 ayrıca Glitchpop Skyline adında yeni bir kostüm seti getirecek. Kaplama seti, Bulldog, Frenzy, Judge, Odin ve hançer için birden fazla varyant içerir ve her bir cilt için 2,175 ila 4.350 Valorant Puanı arasındadır. Paketin tamamı sizi 8.700 Valorant Puanı geri alacak. 

Act 2'nin tanıtımı ile yeni bir oyun modu geliyor: Herkes İçin Ücretsiz Deathmatch. Oyun modu, Valorant'tan her şeyi geri çekiyor ve Call of Duty: Modern Warfare'e benzeyen daha klasik bir nişancı yapıyor. Yetenek yok, takım yok ve sonsuz para yok. Bu, yeniden doğmaların yanı sıra, ilk önce 30 öldürme için yarışan oyuncularla bırakma / bırakma çok oyunculu olduğu anlamına gelir. FFA Deathmatch, 5 Ağustos'ta beta sürümünde başlayacak, ancak Riot modu kararlı bulursa ve sunucular düzgün çalışıyorsa, kalıcı bir ekleme olarak bırakılacak.

Son olarak, Valorant'ın ikinci perdesi, silah kaplamaları, silah arkadaşları, spreyler, oyuncu kartları ve unvanları ve Radyan Puanları dahil olmak üzere bir dizi benzersiz kilitlenebilir özellik içeren yeni bir Savaş Geçidi barındırıyor. Aşağıdaki kilitlenebilir öğelerin bazılarına göz atabilirsiniz.