True Damage İlk Şarkısını Yayınladı

True Damage İlk Şarkısını Yayınladı

Riot Games’in ikinci sanal müzik grubu True Damage, LoL - espor tutkunlarının ve müzikseverlerin merakla beklediği ilk şarkısını tamamladı. League of Legends şampiyonlarından Yasuo, Akali, Qiyana, Ekko ve Senna'dan oluşan müzik grubunun Rap müzik türündeki şarkısı, 10 Kasım Pazar günü saat 15.05 itibariyle yayınlandı. Riot Games Türkiye, grup üyelerinden EKKO’nun seslendirmesi için Türkçe Rap dünyasının sevilen isimlerinden Beta Berk Bayındır ile stüdyoya girdi.

True Damage sanal müzik grubu, League of Legends'ın (LoL) Qiyana, Senna, Akali, Ekko ve Yasuo adlı şampiyonlarından oluşuyor. Grubun ilk şarkısı 10 Kasım’da yayınlandı ve şimdiden 13 milyona yakın görüntüleme sayısına ulaştı. Şarkının videosuna buradan ulaşmak mümkün.

EKKO karakteri, Türk Rap müzik sanatçısı Beta ile ses buldu

Riot Games Türkiye, grup üyelerinden EKKO’nun seslendirmesi için Türkçe Rap dünyasının sevilen isimlerinden Beta Berk Bayındır ile anlaştı. True Damage grubunda, baş vokal olan EKKO karakterinin repliklerinde rap melodileri ağırlığını hissettiriyor. Riot Games Türkiye, bu kısımların hem yerelleştirmesinde hem de seslendirmesinde Türkçe rap severlerin yakından tanıdığı, “Beta” sahne adıyla bilinen Berk Bayındır ile anlaştı.

Qiyana kostümü Louis Vuitton mağazalarında

Riot Games ile Louis Vuitton bu sene League of Legends Dünya Şampiyonası için bir sponsorluk anlaşması imzalamış, bu kapsamda Louis Vuitton, şampiyon takıma verilecek olan Sihirdar Kupası için özel bir Kupa Taşıma Kutusu tasarlamıştı. True Damage kostüm tasarımları noktasında da devam eden iş birliği ile birlikte, diğer karakterlerden farklı olarak, Qiyana'nın "Prestij serisi" adında farklı bir kostümü daha olacak. Oyuncular bu kostüme oyun içi etkinliklere katılarak sahip olabilecek. Ayrıca, Qiyana kostümü üzerinde bulunan tüm parçalar (bluz, pantolon, çanta, kemer, eldiven, vb.) Louis Vuitton mağazalarında satışa çıkacak.