Bu Hafta Çıkacak Olan Oyunlar

Bu Hafta Çıkacak Olan Oyunlar
bu-hafta-çıkacak-olan-oyunlar

Bu Hafta Çıkacak Olan Oyunlar

Haziran’ın ortalarına gelmişken, yeni çıkacak oyunlardan bahsetmek istiyoruz. Önümüzdeki günlerde çıkacak olan en ateşli oyunlara bir göz gezdirelim. İlk olarak dikkatimizi yeni çıkacak oyunlar arasından iki devam oyununa verelim. Bunlardan birisi, The Last of Us Part 2, diğeri ise Desperados 3. Bu arada, Nintendo Switch’e de Burnout Paradise Remastered ve Pokémon Sword & Shield’in Isle of Armor DLC’si geliyor. Ayrıca oyun dünyasına ilk adımını atan bir isim Disintegration da listemizde.

Desperados III (16 Haziran)

Vahşi Batı taktik oyunu serisine 2007’deki Helldorado’dan beri oyun gelmiyordu. Şimdi artık kasabada yeni bir çete var ve bu çetenin beş üyesinde de birbirinden farklı özel silahlar var. Bayıltıcı gaz, ayı kapanları gibi silahlar... THQ Nordic, bu oyunun strateji ve gizlilik gerektiren zorlu bir oyun olacağını söyledi.

Disintegration (16 Haziran)

Yeni çıkacak oyunlar arasında bir de Disintegration var. Bu oyun, FPS ile gerçek zamanlı stratejiyi birleştiriyor. Savaş alanının üstündeki özel aracımızdan, savaştaki ordularımızı yönetiyoruz. Askerlerimize siper almalarını, belirli düşmanlara odaklanmalarını veya özel yeteneklerini kullanmalarını söylerken kendi silahlarımızla da ateş edebiliyoruz.

Pokémon Sword & Shield – Isle of Armor (17 Haziran)

Isle of Armor ile Sword & Shield’e, bir sürü Galar formu ve efsanevi Pokémon geliyor. Ayrıca bunlar arasında Kubfu ve evrimi olan Urshifu da var. Aynı zamanda Galar başlangıç pokémonlarına, Venusaur’a ve Blastoise’e de Gigantamax formları geliyor. Bu oyunu sadece Switch’in Eshop’undaki Expansion Pass ile alabiliyorsunuz.

The Last of Us Part II (19 Haziran)

Yeni çıkacak oyunlar arasındaki The Last of Us Part 2 için çok da bir şey söylemeye gerek yok. Oyunun intikam arayan Ellie üzerinden devam ettiğini biliyoruz. Oyunda epey gizlilik, acımasız savaşlar ve derin silah yapma ve modifiye etme sistemi bekleyebilirsiniz. Ellie’nin oyunun çeşitli bölgelerine gitmek için yeni seyehat seçenekleri olduğunu da hatırlatalım.

Burnout Paradise Remastered (19 Haziran)

Switch sahipleri bu hafta Paradise City oyununda 60 FPS’in akıcılığı ile birlikte yarışabilir. Oyunun bu yenilenmiş versiyonu, orijinal oyunu ve onun 8 DLC’sini içeriyor. Oyunda seçebileceğiniz 130’dan fazla araba var. Online olarak da yarışabiliyorsunuz.