The Last Of Us 2'de Neil Druckmann "Haters" Hakkında Not Gönderdi

The Last Of Us 2'de  Neil Druckmann "Haters" Hakkında Not Gönderdi

Neil Druckmann, olumlu değerlendirme skorları geldikten sonra ekibine bir e-posta gönderdi ve "haters'lar ile" sona erdi.

The Last of Us Part II'nin inceleme puanları geldikten sonra - ve çok iyilerdi - yazar-yönetmen Neil Druckmann ekibine sıkı çalışmaları için teşekkür etmek için bir e-posta gönderdi. Druckmann, e-postada söyledikleri hakkında, haters'lara verdiği yanıt da dahil olmak üzere bazı görüşler paylaştı.

Oyunda Joel'i oynayan aktör Troy Baker ile konuşan Druckmann, başlangıçta her geliştiriciye tek tek teşekkür metinleri göndermek istediğini söyledi. Ancak, takımın büyüklüğü bunu imkansız hale getirdi. Bunun yerine, daha büyük ölçekte bir mesaj göndermeye karar verdi. Metin yerine e-posta kullandı.

Druckmann, geliştirme boyunca sık sık çatıştığı sanat yönetmeni John Sweeney'e bir metin yazdığını ve ağlamaya başladığını söyledi. Ağlama nedeni hala onun için net değil.

"Değerlendirmeler vurulduğunda, kişisel olarak metin yazmayı düşündüğüm ilk kişilerden biriydi. Bu metni ona yazmaya başlıyorum," Dostum, biliyorum her zaman göz göze bakmadık ... " Bu metni yazıyorum, ağlamaya başladım ve neden ağladığımı bile anlayamadım, takımdaki herkese mesaj atamayacağımı fark ettim - takımda çok fazla insan var. tüm takıma bir e-posta yazmak zorundayım ve bu konuda pek iyi değilim. "

Druckmann, ekibine ne yazdığını tam olarak hatırlamadığını, ancak insanların The Last of Us 2'yi yapmanın bir takım çabası olduğunu anlaması gerektiğinde nasıl çok fazla övgü aldığını anlattı. Ayrıca ekibine, üzerinde çalıştığı hiçbir oyundan hiç gurur duymadığını söyledi.

Haters'lara de bir mesajı vardı. Anlaşıldığı üzere, büyük bir hayran kitlesi değil!

"Ne yazdığımı tam olarak hatırlamıyorum, ama çok fazla övgü alıyorum ve takım projesi olarak yeterince görülmüyor gibi korkularım hakkında yazıyorum - ama bu her anlamda bir Naughty Dog oyunudur "dedi Druckmann. "Nasıl sona erdirdiğimi unutuyorum, ama 'İnceleme puanları harika, ama erkeklerin gururunu görmek benim için yaşadığım şey.'

"İncelemeler harikaydı ve insanların oyunu sevdiğini ve onlarla ne kadar yankılandığını duymak harika, ama hiçbir şey sizi, Laura'yı ya da John'u ya da bana bir e-posta gönderen ekibin üyelerini duymaya yakın değil oyun, şimdiye kadar üzerinde çalıştığım en iyi oyun olduğunu söyledi. Nefret edenler. Hayatımda çalıştığım hiçbir şey beni bu oyundan daha fazla gururlandıramaz. "

Röportajda ayrıca, Druckmann satışlara nasıl fazla odaklanmadığı hakkında konuştu. Sadece oyunlarının Sony'yi Naughty Dog'a yaptıklarını yapmaya devam etmesine ikna etmek için yeterli para kazanabileceğini umuyor.