Temmuz 2020 PlayStation Plus Oyunları: Sony, Üç ücretsiz oyun ile 10 Yılını Kutluyor

Temmuz 2020 PlayStation Plus Oyunları: Sony, Üç ücretsiz oyun ile 10 Yılını Kutluyor

En son NBA unvanı ve tartışmalı olarak en son Tomb Raider reboot destanındaki en iyi girişin yanı sıra PS Plus aboneleri de Erica'yı ücretsiz alacaklar.

Bu ay PS3'te PlayStation Plus'ın piyasaya sürülmesinin 10. yıldönümü, ücretli çok oyunculu hizmetler ve aboneler için aylık indirilebilir oyunlar kullanacak. Kutlamak için, Temmuz 2020'nin teklifleri NBA 2K20 ve Rise of the Tomb Raider tavan döşemesi ile geçen ay kadar güçlü. Buna ek olarak, Sony bu hafta PS Store'da ücretsiz bir tema yayınlayacak ve 4 Temmuz 12:00-17:00 arasında yerel çevrimiçi çok oyunculu bir hafta sonuna ev sahipliği yapacak ve çevrimiçi çok oyunculu aboneliği denemenize izin verecek .

Tomb Raider'ın Yükselişi başlangıçta Xbox One'da zamana özel olarak piyasaya sürüldü, ancak bir yıl sonra PS4'e ek içerikli 20. Yıldönümü Kutlaması olarak geldi. Kristal Dinamik'in yeniden başlatma üçlemesinde ikinci olan, mezar baskın maceralarında daha rahat hale geldiği için Lara Croft'u seçti. Karlı bir Sibirya'da yer alan oyun bugün hala çarpıcı görünmeyi başarıyor ve serinin üçlüsünün en güçlüsü olarak seviliyor.

Eleştirmenler, 8/10 Rise of the Tomb Raider incelememizde şöyle yazdı: "Şimdi bile, ilk kez dövdüğümden bir yıl sonra oynamak, bastırmak zor. Sibirya vahşi doğası olduğu kadar detaylı ve muhteşem Xbox One'da ve karakter nüanslarında da çok fazla fark görmedim."

NBA 2K20, yıllık basketbol serisindeki en yeni taksittir ve değiştirilmesinden birkaç ay önce olduğumuz göz önüne alındığında, diziye güçlü bir katkı sağlar. NBA 2K20, mikro işlemlere ve oyuna ne kadar derin nüfuz ettiğine dair lansman sırasında sert eleştiriler aldı, ancak basketboldaki basketbol hareketinin çekirdeği her zamanki gibi sürükleyici kaldı.

Erica için 8/10 incelememizde  diğer bir eleştirmenimiz ise, "Onun şifreli tonu ses, görseller ve yazı ile taşınır; asla rahatlamanıza izin vermez. Bazen garip kontroller sizi sarsar, ancak cazip iş parçacıkları bolluğu vardır takip etmek ve kendi maceranızı bununla başa çıkabilmek için bir zevk. Net sinematografi ve FMV'ye özgü oyun mekaniği kombinasyonu kullanarak Erica sizi asla akılda kalıcı, gizemli dünyasına bağlayamaz. "