Star Citizen, 23 Eylül'e Kadar Ücretsiz

Star Citizen, 23 Eylül'e Kadar Ücretsiz

16 gemiden birini seçin ve uzayda uçun

 Star Citizen, yavaş gelişme döngüsü ve aşırı fiyatlı gemileri nedeniyle son birkaç yıldır oldukça eleştirilere maruz kaldı. Ancak olumsuzluğa rağmen oyunun geliştiricileri ilerlemeye devam etti ve Star Citizen nihayet şekillenmeye başladı.

Roberts Space Industries (RSI, oyunun arkasındaki ekip) yeni özellikleri ve mekanikleri geçmişte olduğundan çok daha hızlı bir şekilde yayınlıyor.

Ne yazık ki, oyuna erişmek ve bu yeni içeriği deneyimlemek pek uygun değil - diğer oyunların çoğunun aksine, oyunun bir kopyasını satın almıyorsunuz. Bunun yerine, ona erişmenizi sağlayan bir gemi satın alırsınız. 

Yıldız Vatandaşı oyuncularının en sevdikleri gemilere toplu olarak oy verdikleri bir topluluk etkinliği olan en son Gemi Hesaplaşmasını kutlamak için RSI, herkesin en iyi 16 gemiden birini kullanarak oyuna girmesine izin veriyor.

Bunu yapmak için, henüz sahip değilseniz bir RSI hesabı oluşturun ve bu sayfada "showdown2950" ücretsiz uçuş kodunu girin. Ardından, oyun istemcisini indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Star Citizen ile zamanınızın tadını çıkarmayı bitirirseniz, Gemi Karşılaşma etkinliği süresince indirimli bir gemi başlangıç ​​paketi alabilirsiniz.

Star Citizen'in oynanışı şu anda hala sınırlı, ancak orada sizi bir süre meşgul edecek kadar içerik olmalı. Uzay istasyonlarına inebilir ve onları birinci şahıs keşfedebilir, biraz ticaret veya ödül avı yapabilir veya çok mürettebatlı it dalaşlarında diğer pilotlarla ortak olabilirsiniz.