Sony Yanlışlıkla PS5'in Yeni Kupa İzleme Özelliğini Açıkladı

Sony Yanlışlıkla PS5'in Yeni Kupa İzleme Özelliğini Açıkladı

Fransız PlayStation Blog'daki bir gönderi, endüstri gözlemcileri tarafından fark edildikten sonra dili kaldırmadan önce PS5 kupa takibinden bahsetti.

PS4'ünüzde platin Kupa avlamaktan hoşlanıyorsanız, 10.000 zombiyi öldürmekten veya son kupa için ihtiyacınız olan 100 widget'ı toplamadan ne kadar uzakta olduğunuzu bilmediğinizde ne kadar sinir bozucu olabileceğini bilirsiniz. Şimdi, bir Fransız PlayStation Blog gönderisi, PS5'in derinlemesine kupa takibine sahip olacağını doğruluyor gibi görünüyor - ancak dil o zamandan beri gönderiden kaldırıldı.

Aşina değilseniz, bu kupa takibi muhtemelen 2017'de Xbox One'a gelen gelişmiş başarı takibine benzer şekilde çalışacaktır. Bu güncelleme, oyuncuların herhangi bir şeyi tamamlamadan ne kadar uzakta olduklarını kolayca görmelerini sağlayan yeni bir menü ekledi. bir oyundaki başarı ve her birinin göreceli nadirliği.

Açıkçası, bu özellik henüz tam olarak doğrulanmadı, ancak resmi bir PlayStation kaynağı tarafından sızdırıldığı gerçeği göz önüne alındığında, gerçekleşmesi muhtemel. Sony tarafından PS5 için onaylanan diğer yeni özellikler arasında, yeni DualSense denetleyicideki dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleyiciler ve kapıdan çıkan katı hal sürücüsü yer alıyor.