Shadowlands havalı vampir partileri atmana izin verecek

Shadowlands havalı vampir partileri atmana izin verecek

Çünkü dünya cehenneme gidecek olsa bile, rahatlamak ve eğlenmek için zaman bulmalısınız.

 

Bugün bir geliştirici canlı akışı sırasında, World of Warcraft: Shadowlands oyun direktörü Ion Hazzikostas kimsenin beklemediğini düşündüğüm bir özelliği ortaya çıkardı: vampir partileri.

 

Shadowlands bu sonbaharda başladığında, oyuncular dört farklı antlaşmanın tüm ruh enerjisini yiyen kötü bir güçle mücadele ettiği Warcraft'ın öbür dünyasına girecekler. Bu sözleşmelerin her biri, vampir Venthyr ve devasa, gotik Revendreth kalesi gibi stillerini yansıtan kendi bölgelerine sahip. Oyuncular seviye atladıkça, sonunda bu antlaşmalardan biriyle güçlerini birleştirerek özel yeni yeteneklere ve zırh setlerine erişimin kilidini açacaklar. Ayrıca, ekstra hızlı seyahat seçenekleri gibi her türlü şık özelliğin kilidini açan benzersiz odalara ve yapılara sahip bir Sözleşme Sözleşmesi'nin yeniden inşa edilmesine yardımcı olacaklar. Ancak Hazzikostas'ın açıkladığı gibi, Venthyr'a katılan oyuncular da vampir partilerine ev sahipliği yapabilir.

 

Hazzikostas, "Revendreth'te bir Venthyr iseniz, Sanctum'unuzun Ember Mahkemesi olarak bilinen dördüncü bir bölümünüz var ve Ember Mahkemesi nedir, temelde güzel rad partiler için bir barındırma mekanıdır." Oyuncuları günü kurtarmaya zorlayan kötü şeyler oldu, Venthyr tamamen aristokrasi ve zarafetle ilgiliydi. "Bunun anlamı, sadece Revendreth'te değil, bir bütün olarak Shadowlands'den en önemli bireyler için büyük galaslara ev sahipliği yaparak etkinizi göstermek."

 

Venthyr'e kaydolan oyuncular, bu partileri atmaya yardımcı olacakları özel bir mini oyunun kilidini açacaklar. "Dışarı çıkabilir, misafir arayabilir, partiye davet edebilir, kelimenin tam anlamıyla yemek ayarlamaz, ancak bu konukları mutlu edecek, gerçek zamanlı olarak partide oynayacak, belki de yapmaya çalışan parti kazalarını savunan farklı hizmetleri anlayabilirsiniz."dedi Hazzikostas.

 

Shadowlands'in sosyal elitini etkilemeyi başaran oyuncular, her katılımcıdan " sweet Warcraft loot" şeklinde hediyelerle ödüllendirilecek.

 

Dürüst olmak gerekirse, kulağa hoş gibi geliyor. World of Warcraft'ın genellikle yakalandığı dünya tasarruflu risklere sarılmamış bir sistem fikrini seviyorum. Hazzikostas, sistemin "dikkate değer miktarda derinliğe" sahip olduğunu söyledi, bu da beni bir kez yaptığınız ucuz bir şey yapıp ve bir daha asla dokunmayın çünkü zamanınız zindanları öğütmek için daha iyi harcanır.

 

Sadece Venthyr partiler alırken, her antlaşma bu tür mini oyunlardan birine sahip olacak. Hazzikostas o kadar derinlemesine gitmese de Kyven antlaşmasına katılanların önemli üyelerin ruhlarında yaşayabileceğini ve eşsiz yeteneklerle özel savaş denemelerine katılabileceğini söyledi. Necrolord sözleşmesi, oyuncuların farklı canavar parçalarını bir araya getirip eşleştirerek kendi Abomination'larını (Warcraft 3'ün ikonik birimlerinden birini) oluşturmalarına izin verir. Son olarak, Gece Fae oyuncuları bir ruh bahçesine yöneldikleri bir bahçe mini oyununa erişebilirler.