Sea of Thieves artık Steam’de!

Sea of Thieves artık Steam’de!

İki sene önce Xbox One ve Microsoft Store için çıkan Sea of Thieves artık Steam’de. Rare’in bu heyecan verici oyunu oyunun önceden yayınlanmış olan tüm içerikleri ile birlikte Valve’ın platformunda olacak.

Sea of Thieves, Microsoft’un nesiller boyu yapımış olduğu en başarılı IP oyunu. Sea of Thieves, Mart 2018’den beri istikrarlı bir şekilde yeni içeriklere sahip olmnaya devam etti. Buna elbette ki yeni elçilik görevlerinin tanıtıldığı, Ships of Fortune güncellemeleri da dâhil. Böylece oyuncular oyunda özel diplomatik görevler yapabiliyorlar.

Aynı zamanda oyunun Steam sürümünde en son Sea of Thieves güncellemesi olan, Lost Treasures da dâhil olacak. Bu güncelleme 27 Mayıs’ta çıkmıştı ve oyundaki hikayesel olayları değiştirmişti. Aynı zamanda Günlük Hediyeler sayesinde de elimizde sürekli biraz metelik bulunmasını sağlıyordu.

Sea of Thieves şu an, Xbox Games Pass’ın bir parçası, sahip olduğunuz üyelikle Microsoft Store versiyonuna da ulaşabiliyorsunuz. Oyunun 40 dolarlık ücreti Steam’de de Microsoft Store’da da aynı.

Aynı zamanda Steam sürümünün yanında da oyundaki Twitch ganimetleri de duyuruldu. Captain Falcore gibi oyunun partner yayıncıları izleyenler, Mutinous Fist gemi parçalarını, Onyx ekipmanlarını ve çeşitli twitch emojilerini alabilecek.

Sea of Thieves’in resmi Twitter hesabından duyurulan bilgilerde bu konu ile alakalı şunlar yazıyordu;

“Hesabınızı Twitch’e bağladıktan sonra, sadece partner yayıncıların Günlük Hediyeleri almasını izleyerek veya sadece 30 dakika yayında kalarak, her günün ekipmanlarını alabileceksiniz.”

2018’de Sea of Thieves’i inceleyen GameSpot’tan Peter Brown, oyun için, “oyun arkaşlarınız ile oynadığınız zaman saatlerce eğlenceli olsa da çok dolu değil gibi” demişti. Sonradan ise oyuna içerik ekleneceği zaman görüşlerinin değişebileceğini söylemişti. Yıllar geçtikçe oyuna yeni içerikler eklendi ve oyun kesinlikle eskisi gibi değil. Sizin de düşünceleriniz bizim için önemli yorumlarda bizimle paylaşın.