Red Bull M.E.O. için Air Drop Beşiktaş’a indi

Red Bull M.E.O. için Air Drop Beşiktaş’a indi

Red Bull M.E.O. için Air Drop Beşiktaş’a indi 

 

Dünyanın en rekabetçi mobil oyun arenası Red Bull M.E.O. şehri oyun alanına çevirdi. Oyunseverler, Red Bull 4’lü paketlerdeki QR kodları kullanarak ulaştığı özel hazırlanmış sanal gerçeklik filtresiyle, PUGB MOBILE ile özdeşleşmiş Red Bull M.E.O. air drop kutusunu Beşiktaş’a indirdi. Ünlü yayıncı Cantuğ ‘Unlost’ Özsoy da air drop’u indirenlerden biri oldu. Sanal Gerçeklik Filtresiyle, air drop’u en yaratıcı ve eğlenceli şekilde şehrin istenilen noktasına indirilebildiği bu eğlenceli deneyime katılmak için gerekli adımlar dair detaylı bilgi RedBull.com/ARmeo adresinde.


Dünyanın en rekabetçi mobil oyun arenası Red Bull M.E.O. şehri oyun alanına çevirmeye devam ediyor. Mobil oyunseverler, PUBG MOBILE ile özdeşleşmiş air drop kutularını AR filtresi ile en yaratıcı ve eğlenceli şekilde şehrin dilediği noktasına indirmeyi ve sürpriz ödüller kazanmayı sürdürüyor. 

 

Red Bull 4’lü paketlerindeki QR kodları kullanarak ulaşılan özel hazırlanmış filtreyle en yaratıcı air drop indirme videolarında sürpriz Beşiktaş’ta yaşandı. Oyun hiç bitmesin isteyen oyunseverler bu eğlenceli ve devam eden deneyimi gerçek air drop kutusuyla yaşadılar. Air drop’un inmesini sağlayan isim ise ünlü yayıncı Cantuğ ‘Unlost’ Özsoy oldu. 

 

İstanbul’un ortasında gerçek bir air drop’un ineceğini hiç hayal etmediğini dile getiren Unlost “Hele bunu kendi ellerimle yapabileceğimi hiç düşünmemiştim. Bu etkinliğin yapıldığı Red Bull M.E.O Dünya Finalleri, İstanbul’u sanal ortama taşıyarak bir ilke imza atmıştı. Bu air dropla da ilklere yenisini ekledi. Dünyanın en iyilerini ağırlarken, bu tip organizasyonları da kurgulamak gerçekten de fark yaratıyor. Finallerde yer alan herkese başarılar diliyorum” dedi.