PUBG Mobile'ın Titans: Epic Godzilla vs Kong Battle'ı Sunuyor

PUBG Mobile'ın Titans: Epic Godzilla vs Kong Battle'ı Sunuyor

PUBG Mobile'ın Titans:Epic Godzilla vs Kong Battle'ı Sunuyor


İki titan, PUBG Mobile geçiş etkinliğinde bir kez daha çarpışacak.

 

PUBG geliştiricisi Krafton Inc, 25 Mayıs'ta yapılacak bir Titans: Last Stand etkinliğini tanıttığı için Godzilla ve King Kong henüz PUBG Mobile ile bitmedi.

 

20 saniyelik tanıtım fragmanı Godzilla ve Kong'un karşı karşıya gelmesini ve Mechagodzilla'nın ikisiyle de savaştığını gösteriyor. Resmi basın açıklamasına göre etkinlik, "Godzilla vs Kong hikayesinin yalnızca oyun içinde yalnızca Sürüm 1.4 güncellemesinin bir parçası olarak deneyimlenebilen daha önce hiç görülmemiş bir bölümünü tanıtacak" ve etkinlik sonuna kadar devam edecek. 8 Haziran'da PUBG Mobile / Godzilla - Kong crossover etkinliği.

 

Oyuncuların yaklaşan kaiju savaşında bir etkisi olup olmayacağına dair hiçbir ayrıntı ortaya çıkmadı. Bununla birlikte, fragmanda bir helikopterden bir minigun atan bir oyuncunun birkaç kısa parçacığı var, bu da etkinliğin bir dereceye kadar etkileşimli olacağını ima ediyor.

 

PUBG Mobile'ın Godzilla vs Kong ile ortaklığı Mayıs 2021'in başlarında başladı ve Sürüm 1.4 güncellemesi iki devi - Mechagodzilla ile birlikte - battle royale'ye ekledi. Canavarlar rastgele zamanlarda ortaya çıkıyor ve çevrenin bazı kısımlarını yok ederek bölgedeki oyunculara ekstra ganimet ve canavar NPC'lere erişim sağlıyordu.