PS5 ve Xbox Series X NBA 2K21 Çıkış Tarihi

PS5 ve Xbox Series X NBA 2K21 Çıkış Tarihi

2K Sports, NBA 2K21'in yeni sürümünü ne zaman oynayabileceğinizi duyuruyor.

NBA 2K21'in PlayStation 5 ve Xbox Series X için yeni nesil sürümünün artık bir çıkış tarihi var. 2K Sports, Xbox Series X ve S konsolları için yeni nesil sürümün 10 Kasım'da piyasaya sürülmeye başlayacağını doğruladı.

Profesyonel basketbol oyunu daha sonra 12 Kasım'da ABD, Kanada, Meksika, Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya ve Güney Kore de dahil olmak üzere konsolun lansman pazarlarında PS5 için bir lansman başlığı olarak gelecek. Oyun daha sonra konsolun bu yerlerde piyasaya sürüldüğü 19 Kasım'da dünyanın diğer pazarlarına da ulaşacak.

NBA 2K21'in yeni nesil sürümü, bu konsollar için "sıfırdan inşa edilmiş" oyunun yeni bir sürümüdür. Bu nedenle, çapraz nesil çok oyunculu destek yok. Oyun PS5 ve Xbox Series X'te 10 $ daha pahalı ve Take-Two'nun CEO'su fiyat artışını savundu.

2K, PS5 için yalnızca NBA 2K21'in en kısa parçalarını sağladı, ancak gördüklerimiz son derece etkileyiciydi ve yükleme süreleri temelde mevcut değildi. Ancak 2K, NBA 2K21'in yeni nesil sürümünün tam bir özetini henüz sunmadı.

NBA 2K21'in Eylül ayı başlarında piyasaya sürülen PS4 ve Xbox One sürümü, geriye dönük uyumluluk sayesinde PS5 ve Xbox Series X'te oynanabilecek. Ancak bu, yeni konsolların yükseltmeleriyle gelmeyecek. Bu yükseltmeler için ödeme yapmanın da kolay bir yolu yok. Mevcut nesil sürümden yeni nesile yükseltmek isteyenler, 100 $ Mamba Forever sürümünü satın almalıdır.