PS5 Oyunları Lansmandan Önce Satışta

PS5 Oyunları Lansmandan Önce Satışta

Sony, bu tatilde çıkacak oyunların PS4 ve PS5 sürümlerini satıyor, ancak sadece PS4 sürümünü satın almak isteyeceğiniz kesin.

Microsoft ve Sony, piyasaya sürüldüğünde ve yeni donanım geldiğinde yaklaşan bir oyunu oynamak isteyen mevcut konsollarının sahiplerine taviz vermek istiyor. Microsoft, her iki platformla uyumlu bir "Xbox" sürümü sunarak Xbox One ve Xbox Series X fiziksel disklerini birleştiriyor. Bu arada, PS5 oyunları için ön sipariş listeleri, biri yeni nesil ve biri PS4 için olmak üzere iki farklı kutu gösteriyor, ancak birçok PS4 oyununun PS5'e ücretsiz yükseltmeleri olacak, bu da vitrin alışverişi yapanlar için muhtemelen biraz kafa karıştırıcı olacak lansmanda büyük perakendecilerde. Dikkatli olmazsanız, ayrım size daha fazla paraya mal olma potansiyeline de sahiptir.

Yaklaşan üç Ubisoft oyunu için PS5 ön sipariş listeleri - Watch Dogs Legion, Assassin's Creed Valhalla ve Far Cry 6 - şu anda Amazon'da yayında. Merakla, PS5 sürümlerinin tam fiyatı 60 dolar iken, bu oyunların PS4 listeleri şu anda 49,94 dolara indirimli.

Bu üç oyundan herhangi birini PS4'te satın alabileceğinizden, ücretsiz yükseltmeyi almak için diski PS5'inize takın ve PS5 sürümünü oynayın, PS5 sürümünü olduğu gibi önceden sipariş etmek bir hata olur. Aşağıdaki her oyun için ön sipariş listelerine göz atabilirsiniz.

PS5 ön sipariş listeleri

Assassin's Creed Valhalla - 49,94 $ (60 $'dan düşüyor)
Watch Dogs Legion - 49,94 $ (60 $'dan düşüyor)
Far Cry 6 - 49,94 $ (60 $'dan düşüyor)