PS Plus Ücretsiz Kasım 2020 Oyunları

PS Plus Ücretsiz Kasım 2020 Oyunları

Kasım ayında Bugsnax'ın PS5 sürümü de dahil olmak üzere PlayStation Plus aboneleri için üç oyun ücretsiz olacak.

 

Sony, Kasım ayının PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz olduğunu açıkladı ve muhtemelen program için şimdiye kadarki en iyi aylardan biri. Hollow Knight: Voidheart sürümü ve Middle-earth: Shadow of War 3 Kasım'dan itibaren ücretsiz olacak. Her ikisi de harika oyunlar, ancak en heyecan verici freebie bonus olan Bugsnax. Evet, Bugsnax hakkında konuşuyoruz. Yaklaşan PlayStation konsoluna özel, lansman gününde aboneler için ücretsiz olacak.

 

Bugsnax, 12 Kasım'da PS5 ve PS4'te çıkacak olsa da, PS Plus aboneleri için yalnızca PS5 sürümü ücretsiz olacak. Promosyon 4 Ocak'a kadar devam edeceğinden, Bugsnax'ı talep etmek için normalden daha uzun bir zamanınız olacak. Bugsnax, bugsnax adı verilen çok çeşitli ilginç yaratıkların yer aldığı hikaye tabanlı bir bulmaca oyunudur. Geçtiğimiz yaz ortaya çıktığından bu yana, Bugsnax, ilginç önermesi ve bolca cazibesi nedeniyle tatil oyunları hakkında en çok konuşulan oyunlardan biri.

 

Hollow Knight: Voidheart sürümü, yıldız metroidvania'yı dört DLC paketiyle bir araya getiriyor. Team Cherry'den patlama yaratan hiti oynamadıysanız, şimdi PS Plus ile kapma şansınız var. Hollow Knight, bir sürü sırla dolu genişleyen ve sonsuz derecede büyüleyici bir dünyaya sahiptir.

 

Middle-earth: Shadow of War, Yüzüklerin Efendisi evreninde geçen bir aksiyon-RPG oyunudur. 2014'ün Shadow of Mordor'unun devamı niteliğindedir ve karşılaşmalarla savaşmak için daha fazla strateji eklerken yenilikçi Nemesis sistemini genişletir. Shadow of War'un düzensiz bir hikayesi ve zaman zaman oyunda çok fazla sistemi olmasına rağmen, LOTR hayranıysanız hala kontrol etmeye değer sağlam bir oyundur.

 

Ekim ayının PS Plus freebies - Vampyr ve Need for Speed ​​Payback - 2 Kasım'a kadar hala ücretsiz, bu yüzden bunları Kasım'daki diziliş yerini almadan önce yakaladığınızdan emin olun.