PS Plus Ekim 2020 Ücretsiz Oyunlar

PS Plus Ekim 2020  Ücretsiz Oyunlar

PlayStation Plus aboneleri 6 Ekim'den itibaren iki ücretsiz PS4 oyunu talep edebilir.

PlayStation, PlayStation Plus aboneleri için bir sonraki ücretsiz PS4 oyun çiftini açıkladı. 6 Ekim'den itibaren, üyeler Vampyr ve Need for Speed ​​Payback'i yakalayabilecekler. Ekim ayının ücretsiz oyunları sahneye çıkmadan önce, kütüphanenizde Eylül ayı ücretsiz oyunları, Street Fighter V ve PlayerUnknown's Battlegrounds'un bulunduğundan emin olun.

Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen - Life is Strange serisinin arkasındaki stüdyo - Vampyr, 2018'de piyasaya sürüldüğünde radarın altından geçen bir aksiyon-RPG'dir. Yardım etmek için hipokrat yemini eden Dr. Jonathan Reid olarak oynuyorsunuz. Londra vatandaşları ama şimdi kendini yeni bir vampir olarak buluyor. Bu anlaşılabilir bir şekilde ahlaki bir ikilem yaratır ve aynı zamanda nüfusu tehdit eden yaygın bir grip salgını da vardır. Vampyr'daki seçimleriniz gerçekten önemli ve hem oynanışı hem de hikayeyi değiştiriyor.

Yarış hayranları, Ghost Games tarafından geliştirilen uzun soluklu serinin 2017 girişi Need for Speed ​​Payback'i seçebilirler. Payback, Las Vegas merkezli bir açık dünya ortamında geçiyor. Payback, hem çevrimiçi çok oyunculu hem de farklı becerilere sahip üç oynanabilir karakter içeren tek oyunculu bir hikaye moduna sahiptir. Yarışmak için 70'den fazla aracı var. Payback kesinlikle serideki en ezici girişlerden biri olsa da - Need for Speed ​​Payback incelememizde 5/10 kazandı - şimdi ücretsiz olarak kontrol edebilirsiniz.

PS5'e yükseltmeyi planlayanlar için PlayStation Plus yakında yeni bir avantaja sahip olacak. Sony kısa süre önce PS5 kullanıcılarına ücretsiz olarak PS4 oyunları kitaplığına erişim sağlayacak Plus Koleksiyonunu duyurdu. Plus Koleksiyonu'nda God of War, Bloodborne, Ratchet & Clank, Persona 5 ve diğer birçok popüler PS4 oyunu yer alacak.