Pokemon Sword And Shield İçin Sekiz Ücretsiz Ash'in Pikachu'su Hala Mevcut

Pokemon Sword And Shield İçin Sekiz Ücretsiz Ash'in Pikachu'su Hala Mevcut

Sword and Shield oyuncuları, sınırlı bir süre için Ash'in farklı şapkalarını takan sekiz Pikachu'yu talep edebilir; onları almak için tüm şifreler burada.

 

Pokemon Sword and Shield'ın Crown Tundra DLC'si artık mevcut ve çıkışını kutlamak için Pokemon Company, tüm Sword and Shield oyuncularına sınırlı bir süre için özel bir Pokemon veriyor: Ash's Pikachu. Ya da daha doğrusu, sekiz adet Ash'in Pikachu'sunu veriyor - ancak henüz talep etmediyseniz hızlı hareket etmeniz gerekecek, çünkü çok uzun süre kullanılamayacaklar.

 

30 Kasım'a kadar oyuncular, her biri Ash Ketchum'un Pokemon anime serisi boyunca taktığı farklı şapkalardan birini giyen sekiz özel Pikachu talep edebilir. Pokemon Ultra Sun ve Ultra Moon'un 2018'de piyasaya sürülmesinin ardından benzer bir promosyon yapıldı, bu yüzden Pikachu'yu kaçırdıysanız, onları almak için başka bir şansınız olacak.

 

Bu Pikachu'ların tümü, Pokemon'un web sitesinde ve sosyal medya kanallarında paylaşılan şifreler aracılığıyla dağıtılıyor. İşte sekiz ücretsiz Pikachu'nun şifreleri:

P1KACHUGET - Orijinal Cap Pikachu
1CH00SEY0U - Pokemon: Seni Seçiyorum Cap Pikachu
P1KAADVANCE - Hoenn Cap Pikachu
V0LTACKLEP1KA - Sinnoh Cap Pikachu
P1KABESTW1SH - Unova Cap Pikachu
KAL0SP1KA - Kalos Cap Pikachu
ULTRAP1KA - Alola Cap Pikachu
K1NPIKA1855 - Dünya Cap Pikachu

 

Crown Tundra DLC 22 Ekim'de piyasaya sürüldü ve oyuncuları bir keşif ekibine başkanlık edecekleri yeni bir kutup bölgesine götürüyor. Bölge, geçmiş oyunlardan her Efsanevi de dahil olmak üzere çeşitli geri dönen Pokemonlara ev sahipliği yapıyor. Crown Tundra ayrıca Dynamax Adventures adında yeni bir co-op modu sunuyor; Bu keşifler, Raid dens'i birlikte keşfetmek ve yol boyunca karşılaştığınız farklı Dynamax Pokemon'la savaşmak için en fazla üç oyuncuyla takım oluşturmanızı sağlar.