Pokemon Go Yeni Bir Mega Evrim Ekliyor

Pokemon Go Yeni Bir Mega Evrim Ekliyor

Mega Pidgeot, Mega Baskınlarda görünmeye başladı ve artık yeterli enerji topladığınızda kendi Pidgeot'unuzu Mega Evolve edebilirsiniz.

Pokemon Go'da yeni bir Mega Evrimleşmiş Pokemon artık mevcut. Geliştirici Niantic, Mega Eylül etkinliğinin ilk haftasında toplu olarak iki milyon Mega Baskın Savaşını tamamlamanın ödülü olarak, Mega Pidgeot'u Mega Baskın patronu olarak oyuna ekledi.

Mega Pidgeot'un gelişiyle, yeterli Pidgeot Mega Enerjisini topladığınızda artık kendi Pidgeot'unuzu Mega Evolve edebilirsiniz. Raids'de Mega Pidgeot'u yenerek bu enerjiyi kazanacaksınız. Pidgeot'unuzu Mega Evolve'e ilk kez 100 enerji toplamanız gerekecek, ancak sonraki dönüşümler daha az enerji gerektirecek. Niantic ayrıca oyunculara Mega Baskınlar dışında Mega Enerji kazanmanın daha fazla yolunu vermek için Mega Evrimleri ayarladığını söylüyor.

Mega Eylül, geçen ay Pokemon Go'da resmi olarak giriş yapan Mega Evolutions etrafında dönen üç haftalık bir etkinliktir. Etkinliğin ilk iki haftası şimdi sona erdi, ancak üçüncü hafta 22 Eylül'de başlayacak. O haftanın teması, Mega-Evrimleşmiş Pokemon'unuzla arkadaşlık seviyenizi geliştirecek. Ayrıca hafta boyunca, oyuncuların önümüzdeki ay Pokemon Go'nun Cadılar Bayramı 2020 etkinliğinde Mega Gengar'ın kilidini açma şansı için temizlemeleri gereken özel Zamanlı Araştırma görevleri de olacak.

Bu arada, bu ay Pokemon Go'da hala çok şey oluyor. Oyunun Eylül Topluluk Günü, 20 Eylül Pazar günü gerçekleşiyor. Bu ayın öne çıkan Pokemon'u Porygon'dur ve eğer onu son halini - Porygon-Z - etkinlik sona erdikten sonra iki saate kadar geliştirebilirseniz, şimdiye kadar Pokemon Go'da bulunmayan Tri Attack'ı öğrenecek.

Articuno, sınırlı bir süre için Raid Battles'a geri döndü. Efsanevi Pokemon, 25 Eylül'e kadar beş yıldızlı bir Raid patronu olarak görünecek ve bu noktadan sonra başka bir Efsanevi kuş olan Zapdos ile değiştirilecek.