Pokemon Go Ocak 2021 Topluluk Günü Detayları Açıklandı

Pokemon Go Ocak 2021 Topluluk Günü Detayları Açıklandı

Pokemon Go Ocak 2021 Topluluk Günü Detayları Açıklandı

 

Yeni yılın ilk Topluluk Günü etkinliği 16 Ocak'ta gerçekleşecek ve Dövüş tipi Pokemon Machop'u içeriyor.

 

2021 yaklaşıyor ve Pokemon Go geliştiricisi Niantic şimdi oyunun yeni yılın ilk Topluluk Günü'nü detaylandırdı. Etkinlik 16 Ocak'ta gerçekleşecek ve bu sefer öne çıkan canavar, Dövüş tipi Pokemon Machop olacak. Etkinlik boyunca, Machop vahşi doğada her zamankinden çok daha sık görünecek ve bir Shiny Machop ile karşılaşma şansınız olacak.

 

Fighting Pokemon ayrıca etkinliğe özel bir hamle öğrenebilecek. Machoke'u (Machop'un evrimleşmiş hali) Ocak'taki Topluluk Günü bittikten sonra iki saate kadar Machamp'a dönüştürebilirseniz, Dark-type saldırı Payback'i bilecektir.

 

Pokemon Go Ocak 2021 Topluluk Günü

Artan Machop doğma oranlarına ek olarak, Ocak Topluluk Günü'nde birkaç başka bonus da mevcut olacak. İlk olarak, etkinlik sırasında Pokemon'u yakalamak için normal miktarın üç katı Stardust kazanacaksınız. Kullandığınız herhangi bir Tütsü de üç saat boyunca aktif kalacak ve Niantic, Pokemon Go'nun oyun içi mağazasında aşağıdakileri içeren özel bir eşya paketi satacak:

 

  • 1 Elit Ücretli TM
  • 4 Tütsü
  • 4 Yıldız
  • 30 Ultra Top

 

Son Topluluk Günleri gibi, gelecek ayki etkinlik yerel saatle 11: 00'dan 17: 00'ye kadar altı saat sürecek. Niantic ayrıca etkinlik sırasında Machop etrafında dönen Topluluk Günü'ne özel bir Özel Araştırma serisi sunacak. Özel Araştırmaya erişmek için bir biletinizin olması gerekir. Ancak, 13 Ocak'a kadar Pokemon Go'nun Kanto Turu etkinliği için bir bilet satın alırsanız, ayrıca Ocak ve Şubat Topluluk Günü Araştırma hikayeleri için bonus olarak biletler de alacaksınız.

 

Pokemon Go Tatil Etkinliğinde Neler Olacak?

Bu arada, Pokemon Go'nun yıllık tatil etkinliği şu anda devam ediyor. 22-31 Aralık tarihleri ​​arasında Jynx, Snover gibi Ice Pokemon ve ilk çıkan Vanillite, Pikachu, Cubchoo ve Delibird'ün şenlikli versiyonları gibi vahşi doğada daha sık görünecek. Ayrıca Stil Mağazasında tatil temalı avatar öğelerini tamamlamak için çeşitli etkinliğe özel Saha Araştırması görevleri de olacak.