Pokemon Go İki Kasım Topluluk Günü Düzenledi

Pokemon Go İki Kasım Topluluk Günü Düzenledi

Electabuzz ve Magmar, oyunun 15 ve 21 Kasım'da yapılacak iki Kasım Topluluk Gününün yıldızları olacak.

 

Pokemon Go geliştiricisi Niantic, oyunun bir sonraki Topluluk Günü etkinlikleriyle ilgili ilk detayları paylaştı. Stüdyo tipik olarak her ay yalnızca bir Topluluk Günü düzenlese de, Kasım 2020'de iki ayrı etkinlik olacak ve sırasıyla Gen 1 Pokemon Electabuzz ve Magmar'ın başrollerini paylaşacaklar.

 

İlk Topluluk Günü 15 Kasım Pazar günü yapılacak ve Electabuzz'ı içerecek. Etkinlik boyunca, Electric-type Pokemon, vahşi doğada normalden daha sık görünecek ve Shiny versiyonuyla karşılaşma şansınız olacak. Bunun da ötesinde, Topluluk Günü sona erdikten sonra iki saate kadar Electivire'a dönüşmeyi başardığınız herhangi bir Electabuzz, Fire-type saldırı Flamethrower'ı öğrenecektir.

 

Niantic, artan Electabuzz spawn'larına ek olarak, 15 Kasım Topluluk Günü boyunca Electric Pokemon etrafında dönen özel bir Özel Araştırma hikayesi sunacak. Her zamanki gibi, bu hikaye 1 ABD dolarına mal olan sanal bir bilet gerektirecek. Topluluk Günü boyunca kullandığınız herhangi bir Tütsü de üç saat sürecek ve yumurtalar tipik mesafelerinin dörtte biri kadar çatlayacaktır.

 

İkinci Topluluk Günü, 21 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek. Bu etkinlik boyunca, Magmar vahşi doğada normalden daha sık görünecek ve siz de benzer şekilde Parlak bir versiyonla karşılaşma şansınız olacak. Ek olarak, Topluluk Günü sona erdikten sonra iki saate kadar Magmortar'a dönüştürebileceğiniz herhangi bir Magmar, Elektrik tipi Thunderbolt saldırısını öğrenecektir.

 

Electabuzz Topluluk Günü gibi Niantic, 21 Kasım etkinliği sırasında Magmar'ın etrafında dönen özel bir Özel Araştırma hikayesi sunacak. Bunun için biletler de aynı şekilde 1 ABD dolarına mal olacak. Aynı bonuslar etkinlik boyunca da geçerli olacak. Kullandığınız herhangi bir Tütsü üç saat boyunca aktif kalacak ve yumurtalar normalde kullandıkları mesafenin dörtte biri kadar çıkacaktır.