PlayStation Plus Temmuz 2020: PS Plus'ın 10 Yıllık Yıldönümü İçin Bu Ücretsiz PS4 Oyunlarını Yakalayın

PlayStation Plus Temmuz 2020: PS Plus'ın 10 Yıllık Yıldönümü İçin Bu Ücretsiz PS4 Oyunlarını Yakalayın

En son NBA unvanı ve tartışmalı olarak en son Tomb Raider reboot destanındaki en iyi girişin yanı sıra PS Plus aboneleri de Erica'yı ücretsiz olarak alacaklar.

Temmuz 2020, 2010'da PS3'te ücretli çok oyunculu hizmetler ve aylık indirilebilir oyunlar sunan PlayStation Plus'ın 10. yıldönümünü kutladı. Kutlamak için, bu ayın teklifleri geçen ayki kadar güçlü, NBA 2K20 ve Rise of the Tomb Raider, Erica ile birlikte güzel bir bonus olarak dizilişe geçti. Her üç oyun da ücretsiz olarak talep edilebilir. Ayrıca Sony, PlayStation Store'da ücretsiz bir PS Plus 10. Yıldönümü teması yayınladı.

Tomb Raider'ın Yükselişi başlangıçta Xbox One'da zamana özel olarak piyasaya sürüldü, ancak bir yıl sonra PS4'e ek içerikli 20. Yıl Kutlaması olarak geldi. Kristal Dinamik'in yeniden başlatma üçlemesinde ikinci olan, mezar baskın maceralarında daha rahat hale geldiği için Lara Croft'la başa çıkıyor. Karlı bir Sibirya'da yer alan oyun bugün hala çarpıcı görünmeyi başarıyor ve serinin üçlüsünün en güçlüsü olarak seviliyor.

Eleştirmenler, 8/10 Rise of the Tomb Raider incelememizde şöyle yazdı: "Şimdi bile, ilk kez dövdüğümden bir yıl sonra oynamak, bastırmak zor. Sibirya vahşi doğası olduğu kadar detaylı ve muhteşem Xbox One'da ve karakter nüanslarında da çok fazla fark görmedim. "

NBA 2K20, yıllık basketbol serisindeki en yeni taksittir, bu da değiştirilmesinden birkaç ay önce olduğumuz göz önüne alındığında dizilimine güçlü bir katkı sağlar. NBA 2K20, mikro işlemlere ve oyuna ne kadar derin nüfuz ettiğine dair lansman sırasında sert eleştiriler aldı, ancak sahada basketbol hareketinin çekirdeği her zamanki gibi sürükleyici kaldı.

Erica, Temmuz ayında PS Plus için üçüncü tekliftir ve göz ardı edilmemelidir. Başlangıçta Sony'nin PlayLink'i etrafında tasarlanan (oyuncuların oyunları Jackbox Parti Paketleri gibi akıllı telefonlarıyla kontrol etmelerine izin verecek) Erica, oyuncunun küçük etkileşimi olan bir film gibi daha çok oynayan bir anlatı macera oyunudur. Ne olursa olsun, önyükleme için akılda kalıcı bir film müziği ile sürükleyici bir hikaye.

Erica için 8/10 incelememizde eleştirmenler, "Onun şifreli tonu ses, görseller ve yazı ile taşınır; asla rahatlamanıza izin vermez. Bazen garip kontroller sizi sarsar, ancak cazip iş parçacıkları bolluğu vardır takip etmek ve kendi maceranızı bununla başa çıkabilmek için bir zevk. Net sinematografi ve FMV'ye özgü oyun mekaniği kombinasyonu kullanarak, Erica sizi asla akıl almaz, gizemli dünyasına bağlayamaz. "

Temmuz 2020 PS Plus Bedava Oyunlar

7 Temmuz - 3 Ağustos oyunları

Tomb Raider'ın Yükselişi
NBA 2K20
Erica