PlayStation 5 reklamı geliyor

PlayStation 5 reklamı geliyor

İlk canlı aksiyon PS5 reklamı beklediğiniz kadar heyecan verici

Yeni bir PS5 fragmanı çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve 1994'ten beri TV ekranlarımızı süsleyen Hollywood prodüksiyon seviyesi PlayStation reklamları geleneğini sürdürmeye çalışıyor.

Sektör analisti Daniel Ahmad tarafından Twitter'da yayınlandı, yeni fragman bir şekilde PlayStation Macaristan aracılığıyla internete girmiş gibi görünüyor, ancak resmi olarak dünya çapında piyasaya sürülmesinin ne zaman olacağı belirsiz.

Canlı aksiyon reklamı, sistemin yeni 3D ses mimarisine ek olarak DualSense denetleyicisinin dokunsal geribildirim teknolojisi de dahil olmak üzere PS5'in yeni özelliklerine vurgu yapıyor.

Ne yazık ki, gerçek bir oyun yok, ancak fragmanın varlığı PS5 için büyük bir medya patlamasının çok uzakta olmadığını gösteriyor, özellikle de Xbox Series X ile birlikte bu Tatil 2020'yi başlatması planlanan konsolla.

Sony, son haftalarda herhangi bir PS5 haberinde oldukça sessiz kaldı, ancak söylentilere göre, hem Microsoft hem de PlayStation, ilgili yeni nesil konsollarını sergilemek için tam pazarlama moduna girmeden önce, yaz aylarında başka bir dijital PS5 etkinliğinin kapanması planlanıyor. lansmana kadar.

Her zaman olduğu gibi, PS5 hakkında PS5 fiyatı, çıkış tarihi ve bilmek isteyebileceğiniz diğer her şeyle ilgili haberler de dahil olmak üzere daha fazla şey öğrenir öğrenmez sizi burada bilgilendireceğimizden emin olun.