PlayStation 5 Ön Sipariş Kılavuzu: Kaydolma ve Ön Sipariş

PlayStation 5 Ön Sipariş Kılavuzu: Kaydolma ve Ön Sipariş

PlayStation 5, bu yılın sonunda tamamıyla yayınlanacak, siz de PS5 ön sipariş için bu dönemde kaydolabilirsiniz.

 

Sony, PlayStation 5'i bu ayın başlarında bir etkinlikte ilk kez açıkladı. Birkaç yeni nesil oyunun yanı sıra, şirket bize PS5 konsoluna ve birkaç birinci taraf aksesuarına ilk kez göz attık. Ne yazık ki, Sony hala PS5'in fiyatını veya çıkış tarihini henüz açıklamadı, bu yüzden PS5 ön siparişleri henüz yayınlanmadı. Ne zaman daha fazlasını duyacağımız belli değil, ancak Sony bu ayrıntıların geldiğini onayladı.

 

Daha uyguna almayı düşünen kişilerden biri olmak istiyorsanız, birkaç perakendeci PS5'in ön siparişe ne zaman hazır olacağını bildirmek için kayıtlar açtı. Aşağıda, PS5'in yeni ortaya çıkan tasarımına göz atın, ön siparişler yayınlandığında haberdar olmak için kaydolun ve şu ana kadar PS5 hakkında bildiklerimizi öğrenin. Ayrıca, Sony'nin "Geleceğin Oyun" canlı akışında ortaya çıkan tüm oyunları görün.

https://www.bestbuy.com/site/video-games/playstation-5/pcmcat1572034351415.c?id=pcmcat1572034351415&irclickid=RGrxJSTemxyOU-N0WlXSvXJOUkiUkdRkCQsMVg0&irgwc=1&ref=198&loc=RGrxJSTemxyOU-N0WlXSvXJOUkiUkdRkCQsMVg0&acampID=614286&mpid=159047&intl=nosplash

PS5 ve PS5 Dijital Sürüm

 

PS5 açıklama etkinliği, Sony'nin yeni nesil konsolunun iki farklı sürümüne ilk kez göz attık. PS5'in ilk modeli 4K Blu-ray disk sürücüsü ile gelirken, ikincisi bir tane olmadan ve PS5 Digital Edition olarak adlandırılır.

 

PS5 aksesuarları

 

PS5 gösterim etkinliği sırasında, bazı resmi, birinci taraf PS5 aksesuarlarına ilk kez baktık. Sony, yeni bir kulaklıklı mikrofon seti, uzaktan kumanda, denetleyici şarj yuvası ve kamera çıkardı. Fiyat açıklanmadı. Ne yazık ki, üçüncü taraf PS4 aksesuarlarının PS5 ile ileri uyumlu olup olmadığını öğrenmedik.

 

PS5 ne zaman ön sipariş verilebilir?

 

Best Buy, Target şu anda bildirimde bulunmak isteyen kişiler için kaydolmayı kabul ediyor. Walmart'ın açılış sayfası da PS5 açıklama etkinliğinden sonra yayınlandı, ancak şu anda kaydolmayı kabul etmiyor. Şu anda PS5'in ön sipariş tarihinin ne zaman olacağı belli değil ve Sony'nin 11 Haziran'daki canlı akışında hiçbir bilgi açıklanmadığından, muhtemelen bu yaz ön sipariş bilgileri ve fiyatlandırma gelecek. Koronavirüs pandemisinin PS5'in ön sipariş tarihinin hisse senedi endişeleri nedeniyle geri itilmesine neden olması mümkündür

 

Playstation ve oyun dünyasındaki en güncel haberleri yakalamak için esportslife’ı takip etmeyi unutmayın! Haberlerle ilgili yorumlarınızı aşağıya bekliyoruz.