Oyunun Yıldızları Ödülleri Sahiplerini Buldu

Oyunun Yıldızları Ödülleri Sahiplerini Buldu

2019’un en iyi oyun yayıncılarının belirlendiği Oyunun Yıldızları Ödül Töreni Intel, Teknosa ve Monster Notebook’un sponsorluğunda gerçekleşti. Oyun dünyasından sevilen isimlerin bir araya geldiği törende, Monster Oyun Müzikleri Orkestrası’nın unutulmaz konseri ve Monster Notebook’un en üst segmenti Tulpar Serisinin Tulpar T7 V18.3.2 modeli geceye damgasını vurdu.

Türkiye’nin yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları markası Monster Notebook’un sponsor olduğu Oyunun Yıldızları Ödül Töreni, Monster Oyun Müzikleri Orkestrası’nın konseri ile açıldı. League of Legends, Skyrim, DOTA, Metal Gear Solid, Witcher III, Battlefield, Legend of Zelda, Street Fighter, Counter Strike GO gibi en sevilen oyunların müziklerinden oluşan konser ile ödül heyecanı zirve yaptı.

Oyun dünyasının sevilen isimleri Figen “Fionamed” Örtün ve Christopher “Tonbalıklı Makarna” Leo Willekens’in sunuculuğunu yaptığı törende Monster Notebook Kurucu ve CEO’su İlhan Yılmaz, Yılın Auto Battler Yayıncısı ödülünü Şükrü "Uthenera" Şentürk’e takdim etti. Tüm yayıncılara ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür eden Yılmaz: “Oyun dünyası aslında üreticilerin, oyuncuların, yayıncıların, bizler gibi bu dünyaya gönül vermiş markaların hep beraber oluşturduğu bir ekosistem. Bugün burada ödül alan, on binlerce oyunsevere yayıncılık yapan ve bu ekosistemin ülkemiz için daha da değerli olmasına destek olan tüm yayıncı arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” şeklindeki düşüncelerini aktardı.

Monster Notebook Pazarlama Müdürü Alper Arın ve Strateji ve İş Geliştirme Müdürü Cem Çerçioğlu ise Yılın Kadın Yayıncısı Ödülünü Pelin "Pqueen" Baynazoğlu’na takdim etti.

Törende oyun tutkunlarının gözdesi Monster Notebook’un Tulpar Serisinin en üst modeli Tulpar T7 V18.3.2 oldu

Monster Notebook’un geçtiğimiz Nisan ayında piyasaya sürdüğü, fiyatıyla uzun süre gündemden düşmeyen yüksek performanslı oyun bilgisayarı Tulpar T7 V18.3.2 Oyunun Yıldızları Ödül Gecesi’nde oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Törende büyük ilgi toplayan bilgisayar oyun tutkunlarından tam not aldı.

Monster Notebook’un Tulpar T7 V18.3.2 modeli, 100 bin TL’ye yaklaşan fiyatı ile satışa sunuluyor. Güç ve performans tutkunlarının tercih ettiği Tulpar T7, oyunseverler için performansın zirvesini temsil ediyor.