Oyunculara özel gerçek Formula pilotları ile yarışma fırsatı

Oyunculara özel gerçek Formula pilotları ile yarışma fırsatı

Oyun tutkunları 5 Temmuz Pazar günü Silverstone pistinde Samsung Grand Prix E-spor video oyun turnuvasında buluştu. Aktif olarak canlı yayınlanan yarışmalar toplam 730 bin kez izlendi. Yarışın her gününde birinci olanlara Samsung 27” CRG5 Gaming Monitör, ikincisine ise Samsung 970 Evo 500 GB NVMe hediye olarak verildi. Aynı zamanda turnuvaya ilgi gösteren seyircilere özel kodlar halinde hazırlanmış Samsung ürünler özel fiyatlarla satışa sunuludu.

 

 

Samsung Grand Prix E-spor turnuvası’nda Silverstone pistinde 5 Temmuz Pazar günü ralli pilotları ve ünlü isimlerle birlikte görkemli bir final yarışması ile son buldu.

 

Özel davetlilerin ve değerli yarışmacıların katıldığı turnuvada, e-spor dünyasına dair çarpıcı anlar yaşandı. Yarışmada ilk hafta Bakü pistinde yapılan ayağında, Spa pistinde ikinci haftada Hinjei kazanırken, üçüncü haftada ise Monza pistindeki yarışta Can Akıncı kazandı. Rıdvan İpekçioğlu 5 Temmuz Pazar Silverstone pistindeki finalde birinci oldu.

 

Turnuvanın heyecanına ortak olan ve muhteşem görüntüler katan ünlüler ise; Türkiye’yi hem gerçek pistlerde hem de profesyonel e-spor yarışlarında büyük başarıyla temsil eden genç sporcu Cem Bölükbaş, ralli pilotu Onat Telkenar, Berkay Besler ve Kaan Sarpkaya, Youtuber olarak adlandırılan youtube içerik yaratıcıları ise Emre Bozkurt, Atakan Tarkan, Buğra Akpınar, Mervan Tepelioğlu, Oyunbros Tolgahan katılım gösterdi.

 

 

Yarışmaları toplam 730 bin sefer görüntülendi

 

Video oyun tutkunlarının heyecanını ve adrenalini iki katına çıkaran Samsung Grand Prix, katılan amatör, profestyonel olarak esporla ilgilenen herkesin hayatında unutulmaz anlar yaşattı.

 

Canlı yayınlarda ise turnuva boyunca 730 bin sefer izlendi. Yarışın her gününde birinci olanlara Samsung 27” CRG5 Gaming Monitör, ikincisine ise Samsung 970 Evo 500 GB NVMe hediye olarak verildi. Aynı zamanda turnuvaya ilgi gösteren seyircilere özel kodlar halinde hazırlanmış Samsung ürünler özel fiyatlarla satışa sunuludu.

 

Sen de espor ve oyunla ilgili en güncel haberlere ulaşmak için Esportslife’ı takip edin. Bloglarla ilgili yorumlarını aşağıda bizimle paylaşmayı unutmayın. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip et! Günlük haberler için takipte kal.