OG Esports, Kendilerine CEO olarak Bir Film Yapımcısı Seçti!

OG Esports, Kendilerine CEO olarak Bir Film Yapımcısı Seçti!

Avrupalı e-spor organizasyonu olan OG Esports, eski Immortals ve Evil Geniuses yetkilisi olan JMR Luna’yı kendi icra kurulu başkanları (CEO) olarak atadı.

JMR Luna daha önceden Hollywood’da film yapımcısı olarak kariyer yapmıştı ve bundan da eğlendiğini belirtmişti. Luna’nın OG Esports hakkındaki düşünceleri ise epey farklı. Organizasyonda, oyuncuların bir çark değil de, oranın sahipleri gibi hissetmelerini istiyor.

Luna’nın görevine dönecek olursak ise, kendisi OG’nin kurulu ve organizasyonun arasında bir bağlayıcı doku olacak. Organizyonun yürütme işlerinde ise Johan “N0tail” Sundstein ve Sebastien “Ceb” Debs olacak. Aynı zamanda organizasyonun 4 büyük ve 2 uluslararası galibiyeti var. Aynı zamanda OG Esports, Kuzey Amerika’da ve Çin’de de zafer bayraklarını asmak istiyor.

JMR Luma, bu konu hakkında Esports Insider’e şunları dedi;

“Ben gerçekten de bu inanılmaz derecede güzel olan organizsyonda bir iz bırakabileceğim için şeref duydum. Büyük ihtimalle dünyanın farklı yerlerindeki takipçilerimiz de bu konuda benimle aynı tutkuyu paylaşıyorlardır. Açıkçası bu durum, benim için hayatımı değiştiren bir fırsat. Johan’la, Sebastian’la, Charlie’yle, Xavier’la ve organizasyonun diğer üyeleri ile çalışacağım için heyecanlıyım. OG Esports’un temel değerleri arasında; adillik, eşitlik ve rekabete dayalı bir seçkinlik var. Büyürken bunları korumalıyız. Bu bahsettiğim rekabete dayalı seçkinliğe yatırım yapmaya devam edeceğiz. Red Bull başta olmak üzere en iyi partnerlerle ve markalar ile çalışacağız. OG Esports’un marka kimliğini koruduğumuzdan emin olacağız ve organizasyonla ilgilenmeye de devam edeceğiz. Elbette ki takipçilerimizi de gururlandıracağız.”

OG Esports şu an için, Dota 2 ve Counter-Strike: Global Offensive oyunlarında rekabet ediyor. Ayrıca dışarıdan da fonlama bekliyor. Kendileri ile çalışmak isteyen doğru ortağı bularak, bir ailenin parçalarını oluşturmak istiyorlar.

JMR Luna gerçekten de yaratıcılık konusunda epey tecrübeye sahip. Bir film prodüksiyonunu yönetmek, oldukça operasyonel işlem ve stratejik düşünce gerektirir. Sonuç olarak bu OG Esports için gerçekten de ilginç bir hamle. Merkeze oyuncuları koymak ise organizyonun değerlerini asla bozmayacaktır diye düşünüyoruz. Umuyoruz ki OG Esports için işler daha da güzelleşir.