Ninja Yine Twitch'e Özel

Ninja Yine Twitch'e Özel

Yeni anlaşma bugün başlıyor.

Ağustos ayında, YouTube'daki bir ittifaktan sonra, Tyler "Ninja" Blevins, o zamanlar belirttiğimiz gibi platforma tam anlamıyla bir dönüş olmamasına rağmen, Twitch'te tekrar yayın yapmaya başladı. Şimdi öyle: Blevins bugün, bugün  başlayarak, yalnızca Twitch'te yayın yapmak için yeni bir çok yıllı anlaşma imzaladığını duyurdu.

Blevins yaptığı açıklamada, "Tam zamanlı akışa geri dönmekten ve sadık hayran kitlemle bağlantı kurmaktan heyecan duyuyorum" dedi. "Hangi platformun en iyi olduğuna karar vermek için gerçekten zaman ayırdım ve Twitch bu süreç boyunca çok destekleyici oldu ve genel kariyer hedeflerimi anladı."

"Bir sonraki bölümde, yeterince temsil edilmeyen içerik oluşturucuları yükseltmek ve onlara daha fazla göz atmak için bir noktaya değineceğim. Bu harika oyuncu topluluğunun nasıl anlamlı bir etki yaratabileceğini göstermek için Twitch ile çalışmayı dört gözle bekliyorum."

Anlaşmanın şartları açıklanmadı, ancak muhtemelen cömertti: Ocak 2020'de Twitch'ten Mixer'a geçmek için 20 ila 30 milyon dolar arasında ödeme yapıldığı bildirildi. Mixer'ın çöküşü, "ne olursa olsun" büyük para tutkusunu soğutmuş olabilir, ancak YouTube ve Facebook hala oyunda (Microsoft aslında, Mixer'ı kapattıktan sonra Facebook'a el koydu) ve bu yüzden çok ağır olacak. toplam. Kahretsin, bildirilen Twitch anlaşmasının yüzde onu beni güzelce ayarlayacaktır.