Monster Notebook Alanlara 6 Aylık Ücretsiz SenpAI Erişimi!

Monster Notebook Alanlara 6 Aylık Ücretsiz SenpAI Erişimi!

Monster Notebook şüphesiz ki hem laptop konusunda da hem de oyunculara yönelik ekipmanlar konusunda bir teknoloji devi. Geçtiğimiz günlerde de Monster Notebook, espor alanına girmek isteyenlere destek olacağını açıkladı, hem de yapay zeka sistemi ile! Detaylara değinelim.

Merkezi Boston olan ve yapay zeka konusunda çeşitli işlere imza atmış olan şirket FalconAI ile iş birliği yapan Monster Notebook kullananlar, online oyunlar konusunda koçluk alabilecek. Bu koçluk da videolu sistem üzerinden, bu konu hakkındaki son zamanlarda fazla duyduğumuz bir isim olan SenpAI tarafından olacak. Koçluk, 6 ay sürecek ve ücretsiz olacak.

Monster Notebook, dizüstü bilgisayarlar konusunda oldukça iddialı bir marka, oyun tutkunları için de yüksek performans sağlayan makineler üretiyor. Monster Notebook son yaptığı bir işbirliği ile espor ve oyun evreninin bulunduğu çemberin genişlemesini sağlamaya devam etti. Monster markalı bir dizüstü bilgisayar aldıysanız, siz de 6 aylık SenpAI üyeliği kazanabileceksiniz. Monster’ın bu işbirliğini FalconAI ile yaptığının da altını çizelim.

SenpAI’den de bahsetmek gerekirse, kendisi videolu bir koçluk platformu. Sizin oyun stilinizi derinlemesine inceleyerek, sizin oyun stilinizi, zayıflıklarınızı ve güçlü olduğunuz yönleri gösteriyor. Hepsi bu da değil, ardından da ise tamamen size özel bir online kütüphane sunuyor. Bunu yaparken de hangi alanlarda iyisiniz, hangi alanlarda kötüsünüz, bunlara da bakıyor. Bu online videolu kütüphane sayesinde de zayıf yönlerinizi daha güçlü bir hâle getirebilme fırsatı yakalıyorsunuz.

20 Temmuz’da bu işbirliğinin Monster Notebook’un YouTube kanalından canlı olarak yayınlandığını da hatırlatalım.

Monster Notebook’un Strateji ve Büyümeden Sorumlu Müdür Yardımcısı Cem Çerçioğlu konuyla ilgili şu sözleri etti;

“Monster Notebook olarak en yeni teknolojileri oyun dünyasına sunuyor, en iyi oyun deneyimini yaratmak için tasarlanmış yüksek performanslı ürünlerimiz ile oyunculara destek oluyoruz. Geçtiğimiz günlerde değerli iş ortaklarımızdan Intel’in yeni nesil işlemcilerini dünya ile aynı anda Türkiye’de satışa sunmuş ve kullanıcılarımızla buluşturmuştuk. Oyun dünyasına en yenilikçi teknolojileri sunmaya yönelik çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Monster Notebook olarak, sürekli gelişen yapay zekâ teknolojilerinin ilerleyen yıllarda oyun ve espor alanındaki hakimiyetinin giderek artacağını ön gördük ve bu alandaki en son teknolojileri kullanıcılarımız ile buluşturmayı hedefledik… FalconAI ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinin yeri çok özel. Yapay zekâ destekli video koçluk platformu SenpAI, profesyonel oyuncu olmak isteyen oyuncular veya kendini geliştirmek isteyen espor oyuncuları için çok önemli bir araç. Bu değerli işbirliği ile Monster Notebook kullanıcıları; League of Legends, Valorant, Dota 2 gibi strateji oyunlarında performanslarını yapay zekâ desteği ile zirveye taşıyacak.”