Modern Warfare ve Warzone'un yeni operatörü İtalyan bir kovboy

Modern Warfare ve Warzone'un yeni operatörü İtalyan bir kovboy

Morte ile buluş.

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone'un bitmeyen savaşlarına yeni bir operatör fırlatılıyor. Morte, huysuz ve kovboy fetişine sahip eski bir askerdir ve onun gelişinden önce hayata döndürüldüğünü gösteren bir videoyu izleyebilirsiniz.

 

İtalyan müzisyen ve aktör Fabio Rovazzi, Morte'nin sesini ve görüntüsünü sağlıyor, ancak dijital meslektaşı çok daha kırışık görünüyor. Çalacak sığırlar ve salonda size çarpmak için ateş edecek insanlar varken tıraş olmaya vakit yok.

Rovazzi, Morte'un arka planının geliştirilmesine de yardımcı oldu. Görünüşe göre bu silahlı kovboy polis olmak istiyordu, ancak bunun yerine hapse girdi ve ardından İtalyan özel kuvvetlerinde kaldı. Ve şimdi de Modern Warfare'ın çok oyunculu arafında bir kovboy kılığında oynuyor.

İşte resmi açıklama:

Gerçek adı Sergio Sulla olan Rovazzi'nin yorumladığı karakter, Batı filmlerine meraklı ve kanun uygulayıcı olma hayali olan Salernolu bir çocuktu. Bununla birlikte, arzuları sert ve asabi mizacı tarafından ezildi ve bazı talihsiz insanları yerel zorbalara karşı "enerjik bir şekilde savunduğu" için onu çocuk adalet sistemine yönlendirdi. Kolluk yolundan çıkarıldı, Irak ve Libya'da görev yapan Albay Moschin özel kuvvetine gönüllü olarak katıldı. Ancak bir süre sonra Ordu bile, şerif olmak isteyen ödül avcısının 'ölü' rüyasının nihai haraçını simgeleyen bir takma ad olan Morte adlı Warcom operatörü olan Sergio için uygun olmadı.