Marvel's Avengers Yaması Binlerce Hatayı Düzeltiyor

Marvel's Avengers Yaması Binlerce Hatayı Düzeltiyor

Üzgünüm, bu aslında binden fazla böcek.

Marvel's Avengers için ilk büyük yama çıktı, Crystal Dynamics'in Square Enix'inde hem büyük hem de küçük sorunların kasırga turu, hizmet olarak süper kahraman aksiyon savaş oyunu yayınladı. V1.3.0 yaması artık her platformda çıktı ve geliştirici başına "son iki haftada ortaya çıkmasına yardımcı olduğunuz 1000'den fazla sorunu" gideriyor. Crystal Dynamics, bu yamanın hatalara odaklandığını söylüyor, ancak diğer kısa vadeli yamalar daha fazla yaşam kalitesi düzeltmelerine ve oyun ayarlarına sahip olacak.

PC oyuncuları için en dikkate değer olanı, bazı insanlar yeni yama ile daha fazla kararlılık ve daha az çökmenin yanı sıra daha iyi CPU ve bellek kullanımı görüyor. Crystal Dynamics ayrıca, oyunların kişniş / kişniş olan hareket bulanıklığını tamamen devre dışı bırakma seçeneği de ekledi, çünkü birçok insan bunu umursamıyor ve geri kalanımız bununla uğraşmak yerine ölmeyi tercih ediyor. Oh, ve artık tasarrufunuzu yedekleyebilirsiniz.

Bunların dışında, çoğunlukla çökmelere, kasıtsız beceri etkileşimlerine ve görsel hatalara odaklanan bir dizi çapraz platform iyileştirmesi var. Bununla birlikte, kahramanlar yerinde donma, takılma, yeteneklere erişimi kaybetme gibi bazı büyük düzeltmeler var.

Büyük değişiklikler, bazı görevler için azaltılmış zorlukları ve Savunma görevlerinin durması gibi olayların bozulacağı sorunların düzeltilmesini içerir. Düşman kuleleri ve menzilli saldırılar artık daha az agresif. Ayrıca Kamala Khan'ın kasıtsız atışını kaldırdılar, Kaptan'ın ayna kalkanıyla ilgili bazı sorunları düzelttiler ve Iron Man için kilitlenme hedefini iyileştirdiler.

Avengers, yorumcu Robert Zak'ın kalbini 69/100 ile kazanamadı. (Bu, "burada hoşlanacak bir şey var, ancak puanlama sistemimize göre yalnızca büyük uyarılarla önerilebilir". Bu da yine kişnişi düşünmeme neden oluyor.) Oyunun tek oyunculu unsurları iyi, ama sonuçta iyi " -Eski kampanya ve hikaye, altındaki oldukça cılız bir hizmet oyununu maskelemek için ellerinden geleni yapıyor. "