Marvel'in Avengers'ı yeni bir fragman ve kahraman özelleştirmesine geniş bir bakış sunuyor

Marvel'in Avengers'ı yeni bir fragman ve kahraman özelleştirmesine geniş bir bakış sunuyor

Square Enix, Marvel'in Avengers'ı için bugün yaklaşık bir saat süren bir canlı yayın gerçekleştirdi, önce yeni bir römork çekti ve daha sonra dövüş ve karakter özelleştirmesine daha daldı.

 

Marvel filmlerinin keyfini çıkarmasına rağmen, bu filmin içeriği ile ilgili sorun yaşıyorum. Fragman bana bu hikayeye çok fazla güvenmiyor - çizilmiş bir metaforla monolog yapan klişe fısıltısı kötülüğünün bir parodisi gibi bir şeyle başlar ve ardından Kaptan Amerika'nın ölümünden sonra Avengers'lar arasında çok fazla kavga gösterir. Cap'in elbette geri döneceğini bildiğimizde, hepsi biraz melodramatik geliyor.

 

Savaş, farklı Avengers'ın kaç tane eşsiz kombinasyon ve yeteneğe sahip olacağı perspektifinden etkileyici görünüyor - kesinlikle bazı süslü Thor çekiç atışları için aşağıyım - ama düşmanların kendileri ilhamsız görünüyor. Thor, Hulk'un hemen yanında büyük bir şimşek çakıyor, ikisini de parlatıyor mu? Güzel. Zaten üç kez dövdüğün aynı makineyi yenmek için bu güçlendirmeyi mi kullanıyor?

 

Canlı yayın, kahraman yeteneklerinin kaçının çizgi romanlardan ve filmlerden "imza hareketlerinden" çekildiği konusunda ayrıntılara giriyor. Saldırı hareketleri temel bir saldırgan saldırıdır, destek hareketleri (Thor'un yıldırım gibi) Avengers arkadaşlarınızı parlatmak içindir.

 

Her kahraman için oldukça geniş bir beceri ağacı var.

 

Düşmanların göründüğü kadar sönmemiş, dişli olması daha eğlenceli görünüyor - temel istatistiklerin yanı sıra, onları vurduğunuzda düşmanları daraltan Pym parçacıkları gibi değiştiriciler de var. Bu iyi bir fikir gibi gözüküyor!

 

Çizgi romanlardan çekilen her Avenger için de bir ton kıyafet var, ancak fragman bazılarından sadece onları gerçek para harcamak anlamına gelen "online pazarımızdan" satın aldığınızda sunulacak. Yine de çok Gladyatör yanlısı Hulk'um.

 

Şimdiye kadar gördüğümüz görüntülerde kare hızı biraz kaba görünüyor, ancak umarım Marvel'in Avengers'ın 4 Eylül'de çıktığı zaman şekillenir.

 

Canlı yayın, oyunla ilgili olmayan nedenlerle de eleştiriliyor. IGN eski genel yayın yönetmeni Crystal Dynamics yayın direktörü Casey Lynch tarafından anlatıldı. Son günlerde, IGN'deki davranışı, mevcut ve eski çalışanlar tarafından, o sırada diğer iki üst düzey yöneticiyle birlikte toksik bir çalışma kültürü yürüttüğü için çağrıldı.