Marvel'in Avengers'ı daha da Fazla PlayStation'a Özel Oluyor

Marvel'in Avengers'ı daha da Fazla PlayStation'a Özel Oluyor

PlayStation 4 giderek daha fazla Marvel'in Avengers'ın birincil platformu gibi görünüyor. Topluluk zorluklarını ve kozmetiklerini detaylandıran bir blog yazısında, Crystal Dynamics, belirli bir konuşkan web—slinging kahramanının üstünde platforma ve PS5'e giden daha fazla münhasırlığı duyurdu.

Marvel'in en popüler kahramanlarından birini PlayStation'a özel kılmak, tam bir sürpriz olmasa bile bazı tüyleri karıştırdı - sonuçta Sony'nin Spider-Man lisansı var. Marvel'in Avengers'ında büyüyen bir kahramanlar yer alacaktır, bu yüzden umarım birisi örümcek şeklindeki boşluğu dolduracaktır, ancak Crystal Dynamics ve Square Enix'in lansmandan hemen önce karakterleri platformların arkasında kilitlemeye başlaması utanç verici. Ve şimdi PlayStation oyuncuları daha fazla avantaj elde ediyor.

Yeni bir kahraman ortaya çıktığında, PlayStation oyuncuları bir kıyafet, emote, yayından kaldırma ve isim plakasına bir aylık özel erişim elde edecek ve bu, 4 Eylül'de oyunla başlatılan altı kahramanı da içeriyor. PS Plus aboneleri daha da fazlasını alacak, bir paketin kilidini açacak başka kıyafetler, isim levhası ve 100 kredi harcayan her kahraman için. Bunun üzerine,Marvel için lansman sırasında bir paket sunulacak.