Marvel'in Avengers Oyuncu Tabanı Azalıyor

Marvel'in Avengers Oyuncu Tabanı Azalıyor

Avengers, oyuncuları etrafta tutmak için mücadele ediyor, ancak yapılacak daha çok şey geliyor.

 

Marvel's Avengers, Eylül ayı başlarında piyasaya sürüldü ve şimdi, beş hafta sonra, oyunun oyuncu tabanı bir şekilde düştü. Steam Listeleri, Steam'de oyunun geçen haftaki günlük zirvesinin 2400 çevrimiçi oyuncu olduğunu (tüm zamanların en yüksek 28.145'inden düşerek) gösteriyor ki bu, oyuncular 10-14 saati geçtikten sonra böyle bir servis oyunu için bir problemdir. 

 

Kotaku, oyunun biraz donuk olan son oyununun neden olduğu bu soruna dikkat çekti ve geliştirici Crystal Dynamics'e, oyunun nüfusunu artırmak için planlarının ne olduğunu sormak için ulaştı. Stüdyo başkanı Scot Amos siteye bir açıklama yaparak, oyuncuların ilgisini canlı tutmak ve onlara yapacak yeni şeyler vermek için bir içerik akışı sözü verdi.

 

Amos, "Oyuncularımıza: Her gün topluluğumuz için mümkün olan en iyi oyunu yapmak için mücadele ediyoruz" dedi. "Önümüzdeki haftalarda bir dizi yeni içerik parçamız var: Tachyon Rifts adlı tamamen yeni bir Savaş Bölgesi görev türü, gelecekteki yeni hikaye görevleri için başlangıç ​​noktası olan yeni bir Karakol ve gerekli olan AIM's Cloning Lab. Üst düzey ganimet ödülleri ile yenilecek dört oyuncudan oluşan koordineli üst düzey bir grup. Bu güncellemelerin her birinde, genel deneyimi geliştirmek için ince ayarlar ve hata düzeltmeleri yapıyoruz. "

 

Amos ayrıca, iki Hawkeyes - Kate Bishop ve Clint Barton da dahil olmak üzere gelecekte gelecek yeni kahramanlarla dalga geçti. "Yakın gelecekte" gelecekler.

 

"Son olarak, erişilebilirlikten günlük deneyimimizi iyileştirmek için herkesin can attığı ganimet dağıtımı ve yaşam kalitesi özellikleri dahil olmak üzere sorunları ve genel oyun dengesini ele alırken önümüzdeki aylarda oyuna yeni içerik eklemeye devam edeceğiz. Ekonomiyi dengelemek için kooperatif iletişim araçları, "sözünü verdi Amos.

 

Crystal Dynamics, şimdiye kadar oyunu yamalamak için proaktif davrandı - bir yama 1000'den fazla sorunu ele aldı.

 

Marvel's Avengers'ın çapraz oynaması yok, bu nedenle farklı konsollarda ayrı oyuncu tabanlarını koruyabilmek, özellikle kurulum tabanının çok daha küçük olduğu Stadia'da büyük olasılıkla ileriye dönük bir zorluk olacak.

 

Pek çok oyuncunun dört gözle beklediği unsurlardan biri de Spider-Man'in oyuna gelmesi - ancak karakteri yalnızca PlayStation oyuncuları alacak.