Mart 2021 PS Plus Ücretsiz Oyunlar

Mart 2021 PS Plus Ücretsiz Oyunlar

Mart 2021 PS Plus Ücretsiz Oyunlar

PlayStation Plus abonelerine önümüzdeki ay dört ücretsiz oyun sunulacak.

PlayStation, PlayStation Plus aboneleri için önümüzdeki ayın ücretsiz hizmetlerini açıkladı. Mart 2021'in PS Plus programında dört oyun yer alıyor: Final Fantasy 7 Remake, Remnant: From the Ashes, Maquette ve Farpoint. Tüm yeni freebies 2 Mart'tan itibaren talep edilebilecek. Aboneler, Mart ayı boyunca PS5'te Şubat ayının ücretsiz ödüllerinden biri olan Destruction AllStars'ı da talep edebilirler.

 

Final Fantasy 7 Remake, geriye dönük uyumluluk sayesinde PS4 ve PS5'te oynanabilecek. Ancak, mükemmel 2020 aksiyon RPG'nin PS Plus sürümü, yeni duyurulan PS5 sürümüne ücretsiz yükseltme için uygun olmayacak. Final Fantasy 7 Remake: Intergrade'e yükseltmek için satın almanız gerekecek. PS5'te oynamak isteyeceğinizi zaten biliyorsanız, Amazon şu anda FF7 Remake'i 30 dolara satıyor. 2020'nin en sevdiğimiz oyunlarından biriydi ve Final Fantasy 7 Remake incelememizde nadir bir 10/10 kazandı.

 

Annapurna Interactive tarafından yayınlanan Maquette, 2 Mart'ta kullanıma sunulacak ve yalnızca PS5'teki aboneler için ücretsiz olacak. Birinci şahıs bulmaca oyunu, her şeyin hem küçük hem de büyük göründüğü yinelemeli bir simülasyonda geçiyor. Oyuncular, bulmacaları çözmek için dünyadaki nesneleri manipüle ederler.

 

Remnant: From the Ashes, kıyamet sonrası bir ortamda geçen kooperatif odaklı bir hayatta kalma aksiyon oyunudur. Hikaye oldukça yumuşak olsa da, harika düşman tasarımı ve iyi tasarlanmış patronlar sayesinde zorlu mücadele bir heyecan. Macera boyunca, donanımınızı yükseltmek için yeni ganimet elde edersiniz. Remnant, üç oyunculu kooperatifi destekliyor ve kesinlikle arkadaşlarla oynanmak için tasarlandı. Hem PS4 hem de PS5'te oynanabilir.

 

PSVR sahiplerinin yeni bir PS Plus freebie almasının üzerinden bir süre geçti. Yabancı bir gezegende birinci şahıs nişancı oyunu olan Farpoint, Mart ayı boyunca ücretsiz olacak. Tek oyunculu bir kampanya ve çevrimiçi çok oyunculu özelliklere sahiptir. Farpoint, DualShock 4 gamepad ile oynanabilse de, Aim denetleyicisiyle gerçekten adımını atıyor.

 

Mart 2021 PS Plus Bedava Oyunlar
2 Mart - 5 Nisan

  • Final Fantasy 7 Remake
  • Maquette (PS5 only)
  • Remnant: From the Ashes
  • Farpoint (PSVR only)