Magic: ManaStrike Heyecanı Yaklaşıyor

Magic: ManaStrike Heyecanı Yaklaşıyor

Netmarble’ın yeni strateji oyunu Magic: The Gathering’in gizemli dünyasına uzanıyor .

Netmarble’ın yepyeni strateji oyunu Magic: ManaStrike için ön kayıtların başladığını duyurdu. Magic: ManaStrike hem Magic: The Gathering tutkunlarını hem de strateji seven oyuncuları bir araya getirecek yepyeni bir strateji oyunu. Ön kayıt yaptıran tüm oyuncular, açılışta sürpriz hediyeler ve ödüllerin sahibi olacak.

Ön kayıtlar sürüyor

Netmarble Monster’ın Wizards of the Coast markası Magic: The Gathering için geliştirdiği ilk oyun olan Magic: ManaStrike bütün dünyada ön kayıtların tamamlanmasının ardından App Store ve Google Play üzerinden indirilebilecek.

Büyülerle dolu savaş oyunu

Magic: ManaStrike, Magic: The Gathering kartları ve karakterlerinden esinlenen, farklı pek çok büyülerin yer aldığı bir mobil savaş oyunu. Planeswalker’lar ile yaptığı bir savaşı kaybeden Magic: The Gathering'in en güçlü kötü karakteri Nicol Bolas, Planeswalkerların zayıflıklarını bulmak için bir paralel evren yaratıyor. Oyuncular Nicol Bolas ile bir anlaşma yaparak onun dünyasında Planeswalker ve birimlerini kontrol ediyor ve ona savaş raporlarını veriyor. Oyunda Jace Beleren, Chandra Nalaar, Liliana Vess gibi tanıdık Magic The Gathering karakterleri benzersiz ve güçlü Planeswalker olarak oyuncuların karşısına çıkıyor.

Stratejini belirle, kartları topla

Oyun basit, stratejik ve taktiksel bir oynanış sunuyor. Oyuncular kart toplayarak ve birimlerini geliştirerek bireysel oyun tarzına uygun bir strateji izleyebiliyor. Oyunda Player vs. Player (PvP) karşılaşmalarında çok sayıda farklı stratejilerin kullanılabilmesi öne çıkıyor. Oyuncular ilerledikçe Magic: The Gathering’in devasa evreni ve orijinal karakterlerinin 3D animasyonlarının tadını çıkaracak.