Logitech'in Yeni Oyun Donanımı

Logitech'in Yeni Oyun Donanımı

Kurulumunuza biraz bireysellik katın.

Logitech, oynamak için eksiksiz bir RGB LED yelpazesi ile "kendini ifade etme kabiliyetini sunan" ( bazı renk seçeneklerine sahip) heyecanlı ve alışılmadık görünümlü bir kulaklık olan yeni G733 Lightspeed Kablosuz Oyun Kulaklığını duyurdu. 

Kulaklık, değiştirilebilir mikrofon kapakları ve kayışlarla birlikte mavi, lila, beyaz veya siyah renk seçenekleriyle 9,8 oz, ultra hafif bir çerçeveye sahip olacak, böylece görünümünüzü karıştırıp eşleştirebilirsiniz.

Logitech G'nin genel müdürü Ujesh Desai, "Oyun, pop kültürünün daha büyük bir parçası haline geldikçe, kişisel ifade ve stil, oyuncu kimliğinin büyük bir parçası haline geldi," diyor. "Bunu aklımızda tutarak, eğlenceli ve renkli bir şekilde yüksek performanslı oyun ekipmanları.

Temel olarak, bu Logitech G'nin bazı Twitch ünlülerinin etrafına sarılmış akışlarda görünmek istediği gibi ve izleyicilerin belirli bir yayıncının tüm kurulumunu kopyalayarak kendi tarzlarını kişisel olarak ifade etmek istemelerini umuyor. 

Çünkü evet, aynı zamanda kulaklık, klavye ve fare setlerinde de uygun çevre birimlerini toplayabileceksiniz. Logitech'in yeni Renk Koleksiyonu, G203 ve G305 Oyun Farelerini ve G915 TKL Oyun Klavyesini içerir. En azından, sadece siyah süslemeyle gelmeyen oyun çevre birimleri aldığımız anlamına geliyor.

Logitech, onu en iyi kablosuz kulaklık rehberimiz haline getirmedi, ancak belki de yeni açısal tasarımıyla sıralamalara girebilir. Bununla birlikte, SteelSeries şu anda kilitleme listesine sahip olduğundan, işi kesildi.

Günümüzde çevre birimlerinde mutlak bir gereklilik olduğu gibi, bir kraliçeye uygun bir ışık şovu yapmak için kulaklığın lightsync RGB LED'lerini Logitech'in tanıdık G HUB yazılımını kullanarak kişiselleştirme şansına sahip olacaksınız.


Yakın zamanda aynı PRO-G sürücülere sahip daha yüksek özellikli G Pro X kablosuz kulaklığı kontrol ettik ve bu iyi bir kablosuz kutu seti, ancak gerçekten hakkında yazacak bir şey yok. DTS Headphone: X 2.0 surround ses, dünyanın en zengin ses deneyimini de sağlamayacak, ama en azından süslü Blue VO! CE mikrofonu kulağa hoş geliyor ve tamamen çıkarılabilir, bu nedenle yanlışlıkla nesneyi çıkaramazsınız.

29 saate varan pil ömrü (RGB ışık gösteriniz açılmadan), 20 m menzil ve PS4'ünüzle USB uyumluluğu ile kesinlikle dikkat etmeniz gereken bir şey. Şahsen bu şık, retro-fütüristik teçhizatla giyinmek için sabırsızlanıyorum. Tüm uyumlu leylak oyun kurulumlarımızla ne kadar havalı görüneceğimizi hayal edebiliyor musunuz?

G733 Lightspeed Kulaklığın kendisinin iki yıllık garanti ile 130 $  fiyatından satışa sunulması bekleniyor. Bu, özellikle günümüzde daha uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklardan bazılarına karşı, savaş istasyonunuza harika bir kişisel yetenek katmak için birinci sınıf bir fiyattır. Bunu kabul edip etmeyeceğiniz, muhtemelen küçük bir kişisel ifadenin ve tarzın sizin için ne kadar değerli olduğuna bağlıdır.