Kupa Vestel için Hazır mısınız?

Kupa Vestel için Hazır mısınız?

Vestel’den yepyeni bir espor turnuvası geliyor! Kupa Vestel isimli turnuva ise iki ayaktan oluşacak gibi duruyor. Turnuvanın ilk ayağı 29 Haziran ve 12 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek ve FIFA oyunları oynanacak. Turnuvanın ikinci ayağı ise 6 Temmuz ve 12 Temmuz arasında gerçekleşecek ve PUBG oynanacak. Kupa Vestel’de ise başarıya ulaşan takımlara güzel ödüller var!

Vestel spor dünyasına oldukça önem veriyor. Bu önemi; basketbol, furbol ve voleybol sporları üzerinde görmek oldukça mümkün. Vestel, espor cemiyetinin de önemli bir parçası olarak biliniyor. Fakat bu sefer ise Vestel, “Kupa Vestel” adı altında kendi turnuvasını düzenliyor.

İki ayaktan oluşacak turnuvada gerçekten de kazananları güzel ödüller bekliyor. Başvuru tarihlerini merak edenler içinse tarihleri verelim. FIFA’ya katılmak isteyenler için son başvuru tarihi 27 Haziran iken, PUBG’ye katılacaklar ise bu tarih 4 Temmuz.

Turnuva ise gerçekten de epey heyecanlı geçecek gibi. Türkiye’nin profesyonel olan 6 takımının da final aşamasında katılacağı, Kupa Vestel’in PUBG turnuvasının eleme aşamaları toplam 4 gün sürecek. Ardından ise, 5. Günde final oynanacak. Gün sonunda birinci 6000 TL’lik para ödülüne sahip olurken, ikinci 2500 TL, üçüncü 1000 TL ve dördüncü ise 500 TL ödül alacak. Kupa Vestel isimli bu turnuvayı ise Vestel’e ait Twitter ve YouTube hesaplarından takip edebilirsiniz.

İşin FIFA kısmını merak edenler için de, bu iki turnuvada olacak. Turnuvada ilk oyun, FUT modunda. Bu aşamada turnuvada sadece profesyonel olan esporcular birbirleri ile karşı karşıya gelecek. Gelelim turnuvanın ikinci oyununa. Bu aşamaya ise ister profesyonel olsun ister yeni başlayan, her seviyeden FIFA oyuncusu katılabilecek. Bu da gerçekten bir ilk. Bu turnuvadaki iki oyun için ise verilen ödül, 3000 TL. Birinci 2000 TL’lik para ödülüne sahip olurken, ikinci ise 1000 TL kazanacak.

Turnuvaya katılmak için tek yapmanız gereken şey ise, www.kupavestel.com adresinden başvurmak. Katılmak için hâlen daha zamanınız var, son başvuru tarihi ise 4 Temmuz.

Ödül havuzu oldukça geniş ve hem profesyonellere hem de herkese açık olması bakımından gerçekten güzel karşılaşmalar bizi bekliyor olacak gibi.