İndirimli Paket Dahil Halo Infinite Ön Siparişleri Yayında

İndirimli Paket Dahil Halo Infinite Ön Siparişleri Yayında

Halo Infinite, 2021'de Xbox Series X / S, Xbox One ve PC'de geliyor.

Halo Infinite, Microsoft'un yeni nesil serisinde tartışmasız en çok beklenen oyun. Ne yazık ki, Xbox Series X'in lansmanı için zamanında gelmeyecek. Microsoft, Halo Infinite'ı planlanan tatil lansmanından şu anda 2021'de Xbox Series X / S, Xbox One ve PC için duyurulmamış bir tarihe geri çekti. Hayal kırıklığı yaratsa da, 343 Industries artık amiral gemisi FPS serisine bir sonraki girişi mümkün olan en iyi formuna getirmek için daha fazla zamana sahip. Tam çıkış tarihini bilmesek de, Halo Infinite'ı birden fazla perakendecide önceden sipariş edebilirsiniz ve Best Buy'ın bir heykel ve çelik kitap çantasından oluşan harika bir paketi bile var.

Birinci taraf bir Microsoft oyunu olan Halo Infinite, Xbox Game Pass Ultimate aboneleri için de birinci gün sunulacak. Bununla birlikte, oyunlarınızın fiziksel bir kopyasına sahip olmayı tercih ederseniz, birden fazla ön sipariş seçeneğiniz vardır. Halo sürümlerinin geçmişini göz önüne aldığımızda, önümüzdeki aylarda çeşitli Halo Infinite koleksiyoncu sürümlerinin ortaya çıkmasına şaşırmayacağız.

Halo Infinite standart sürümü için ön sipariş verin
60 ABD doları

Halo Infinite'in standart sürümü, hem fiziksel hem de dijital formatlarda birden fazla perakendecide ön sipariş verilebilir. Fiziksel bir sürüm arıyorsanız, Best Buy ve Walmart ön sipariş alıyor. Disk hem Xbox One hem de Xbox Series X üzerinde çalışacaktır. Bu arada, dijital kopyalar (Xbox ve PC ile uyumlu) Best Buy'da mevcuttur. Hem Xbox Mağazası hem de Steam'de yer tutucu listeleri var, ancak ön siparişler henüz dijital vitrinlerde yayınlanmıyor.