HP CES 2020'de Yeni Nesil Ürünlerini Tanıttı

HP CES 2020'de Yeni Nesil Ürünlerini Tanıttı

HP kreatif ve kurumsal kullanıcıları, birbirinden şık tasarımlar ve Tile cihaz bulma teknolojisi ile buluşturuyor. 

HP Inc. Consumer Electronics Show (CES) 2020'de en yeni bilgisayarlarını, ekranlarını ve aksesuarlarını tanıttı. Şirketin en yeni tüketici ve ticari ürün yenilikleri kullanıcılara daha güvenli çalışma, içerikleri diledikleri yerden deneyimleme, cihazlarını kolaylıkla bağlama imkânı tanıyor. HP, dünyanın okyanusa karışma ihtimali bulunan plastik materyalleriyle üretilen ilk dizüstü bilgisayarı ve kılıfıyla kullanıcılara kişisel değerlerini yansıtma özgürlüğünü de sunuyor.
 
HP Inc. Kişisel Sistemler Başkanı Alex Cho, CES'te tanıtılan HP yenilikleriyle ilgili şunları söylüyor: “Bizleri geleceğe taşıyan ve yeni neslin yaratıcılık, içerik tüketimi ve birlikte çalışma ihtiyaçlarına yönelik daha fazla özgürlük sunan cihazlar ve bilişim deneyimleri geliştirme konusunda son derece tutkuluyuz. Bilgisayarın yaşamlarımızdaki yeri ve önemi arttıkça, HP olarak performans, hafiflik, dayanıklılık, tasarım, mobilite ve mahremiyet boyutlarında büyüleyici cihazlar, ekran ve aksesuar yenilikleri sunmaya devam ediyoruz.” 
 
İnsanlık yeni bir on yıla girerken insanların teknolojiyi kullanma şekilleri evrimleşiyor, işte, yaşamda ve oyunda daha fazla özgürlük sunan çözümlere olan talep artıyor. ABD'li çalışanların yüzde 34'ü ofis dışında daha fazla çalışma karşılığında aldıkları ücretlerden yüzde 5'e varan oranda kesinti yapmayı kabullenebileceklerini belirtiyorlar. Z nesli günde 10 saatten fazla süreliğine online içerikle etkileşime giriyor. Günde ortalama beş ekran kullanan Z ve Y nesilleri için cihazlarını geniş bir aksesuar ekosistemine bağlamak çeşitli zorlukları da beraberinde getirebiliyor.