Halo Infinite - Geliştiricilerin Büyük Patlamaları Nasıl Kaydettiklerini Görün

Halo Infinite - Geliştiricilerin Büyük Patlamaları Nasıl Kaydettiklerini Görün

Halo Infinite'de çok sayıda patlama olacak; işte Microsoft bunları nasıl kaydetti.

 

Microsoft, Halo Infinite için ses ekibinin bilim kurgu tetikçisi için sesleri nasıl yakaladığını gösteren çok güzel bir kamera arkası videosu daha paylaştı. Bu yeni video, geliştiricilerin oyunun çeşitli patlama seslerini nasıl kaydettiğini gösteriyor, ki bunlardan Halo Infinite'de çok olmasını bekliyoruz.

 

Önce bir uyarı: Bu video çok yüksek sesler içeriyor ve muhtemelen onları daha iyi takdir etmek için kulaklıkla veya özel bir hoparlör aracılığıyla dinlemek isteyeceksiniz. Video yaklaşık 2 dakika sürüyor ve çok sayıda farklı patlama sesi sergiliyor. Bunların hepsi izlemek için bir zevktir, ancak benim favorim muhtemelen ilk patlama ve onu takip eden şelale çağlayanıyla çok benzersiz bir ses yaratan su altı patlamalarıdır. 

 

Halo Infinite, ilk olarak Kasım ayında Xbox Series X / S için bir lansman başlığı olarak yayınlanacaktı. Ancak Microsoft, kısmen COVID-19 ile ilgili komplikasyonlar nedeniyle oyunu erteledi.

 

Çok oyunculu öğe ücretsiz olacak ve bu, seri için büyük bir sarsıntı. Hala çok oyunculu bir oyun görmedik, ancak Microsoft kısa süre önce tatlı atıştırmalıklar satın alarak elde edebileceğiniz çok oyunculu bir görünüm gösterdi.

 

İnternette okuduğunuza rağmen, Halo Infinite Xbox One'ı terk etmiyor veya 2022'ye kadar ertelenmiyor.