Halo Infinite, Çok Oyunculu Zırh Görünümüne İlk Bakış

Halo Infinite, Çok Oyunculu Zırh Görünümüne İlk Bakış

İşte Spartalıların Halo Infinite çok oyunculu modda nasıl görüneceğine ilk bakışımız.

Halo Infinite, 2021'de Xbox Series X, S, PC ve Xbox One'da piyasaya sürülecek, ancak şu ana kadar oyunun çok oyunculu oyunundan hiçbir şey görmedik. 120FPS'de oynamanın ve koşmanın ücretsiz olacağını biliyoruz, ancak şu ana kadar 343 Industries görüntüyü göstermedi veya bekleyebileceğimiz modlardan herhangi birini açıklamadı. Ancak, yaklaşan oyundan bir zırh oluşturmaya şimdi bir göz attık.

En son Halo Waypoint güncellemesinde, 343 Industries, Halo Infinite'de bir zırh kaplaması için yeni bir render ortaya çıkardı. Bu Mark VII Mjolnir zırhıdır ve piyasaya sürülmeden önce değişebilse de, şu anda bu geliştirme aşamasında böyle görünüyor.

Mevcut haliyle, yepyeni bir takım elbise gibi görünüyor - belki de son sürümde bazı çizikler yer alacak. İşte çevrimiçi bir noktada muhtemelen öldüreceğiniz (veya öldüreceğiniz) Spartalılardan birine ilk bakış.

Infinite için bazı yeni karakter tasarımları için konsept sanatını gördük, ancak bu gördüğümüz çok oyunculu bir karakterin ilk doğru renderıydı.

Halo Infinite'in başlangıçta bu tatili Xbox Series X için bir lansman başlığı olarak yayınlaması bekleniyordu, ancak kısmen COVID-19 ve evden çalışmayla ilgili komplikasyonlar nedeniyle Microsoft çıkış tarihini 2021'e kaydırdı. Okuduklarınıza rağmen İnternette Halo Infinite, Xbox One'ı terk etmiyor veya 2022'ye kadar ertelenmiyor.