GTA Online Güncellemesi Los Santos'a İş Savaşlarını Getiriyor

GTA Online Güncellemesi Los Santos'a İş Savaşlarını Getiriyor

GTA Online Güncellemesi Los Santos'a İş Savaşlarını Getiriyor

 

Bu haftanın GTA Online güncellemesinde toplantı odası savaşlarına, çifte ödüller ve süpervizör barınaklarında indirimlere hazırlanın.

 

GTA Online'ın en son güncellemesi, tüm hafta boyunca iki kat nakit ödül ve İtibar Puanı dağıtacak olan bilgili iş adamı Lamar Davis'in geri dönüşünü görüyor. Davis, şehirdeki tek oyun olmayacak, ancak Martin Madrazo da oyunculara aynı teklifle yaklaşacak, bu yüzden sizi ilk kimin aradığını görmek için gözünüzü telefonunuzda tutmaya değer.

 

Dönüşüm Yarışları ve İş Savaşları ek finansal bonuslarla dikkatinizi çekmek için yarışacağından, iki kat nakit ödüller ve İtibar Puanları bir dizi başka aktivitede de mevcut olacak.

 

Av Paketi: Remix ayrıca yüksek riskli ve yüksek ödüllü arenada daha fazla ödül sunacak. Bu modda bir Koşucu olarak oynarsanız, Saldırganlar sizi gerekli herhangi bir şekilde düşürmekle görevlendirilirken, bu süreçte herhangi bir Savunucudan kaçınmakla görevlendirilirken, aracınıza bağlı bombanın patlamasını durdurmak için hızı artırmanız gerekir.

 

Gardırobunuzu genişletmek istiyorsanız, daha önce orijinal Dinka T-shirt'ünü almış olmanız koşuluyla, bu hafta bir Dinka Yaşlı Tişörtü ücretsiz olarak alabilirsiniz. Kıyamet Soygunu için herhangi bir hazırlık çalışmasını 17 Mart'tan önce tamamlamak sizi ayrıca 22 Mart'tan sonra herhangi bir zamanda alabileceğiniz Neon Kafatası Emissive Mask ile ödüllendirecek.

 

17 Mart'tan önce Cayo Perico Heist finalini tamamlarsanız Panic ProLaps Basketball topunu kazanmak için hala zamanınız var. Eşleşen şortları elde etmek için, bu soygun sırasında ganimet çantanıza başarılı bir şekilde ikincil bir hedefi doldurmanız gerekecek.

 

The Diamond Casino & Resort'un lobisinde durursanız, Lucky Wheel'e nakit para, itibar puanları, giysiler ve diğer gizemli ödüllerle uzaklaşması için bir şans verebilirsiniz. Gerçekten şanslıysanız, acımasız miktarda hasarı emebilen zırhlı bir SUV olan HVY Nightshark'ı bile kazanabilirsiniz.