GTA 5 Online, Üçlü Ödül ve Black Friday Fırsatları Ekliyor

GTA 5 Online, Üçlü Ödül ve Black Friday Fırsatları Ekliyor

Grand Theft Auto Online'da bu hafta Deadline ve King of the Hill oynamak için büyük bonuslar var.

 

Grand Theft Auto V Online'ın en son güncellemesi çıktı, Deadline ve King of the Hill'de üçlü ödüller ekliyor. Ayrıca, Açık Tekerlek Yarışlarında kazanabileceğiniz çift ödül ve bir pazarlık aracı kapmak istiyorsanız çeşitli Black Friday fırsatları vardır.

 

Tron'dan ilham alan battle royale, son tarih, 9 Aralık'a kadar normal GTA $ ve RP'yi üçe katlarken, tüm King of the Hill oyun modları kazansanız da kaybetseniz de tüm oyunculara GTA $ ve RP'nin üç katını ödüyor. Bu arada, Rockstar'ın yarattığı tüm Açık Tekerlek Yarışları, 9 Aralık'a kadar iki kat ödül ödüyor ve bu tarihten önce giriş yapmak size ücretsiz bir beyaz ve kırmızı Nagasaki Tee kazandıracak.

 

Bu hafta The Diamond Casino and Resort'a giderseniz, bu haftanın en büyük ödülünü denemek ve kazanmak için The Lucky Wheel'i ücretsiz çevirebilirsiniz: Benefactor BR8 açık tekerlek yarış arabası. Ayrıca GTA $, RP, kıyafet, gizem ödülleri ve daha fazlasını kazanma şansınız var.

 

27 - 30 Kasım tarihleri ​​arasında GTA Online, Warstock ve Elitás favorilerinde 70 $ 'a varan indirimler dahil olmak üzere kendi Black Friday satışını gerçekleştirecek.