Godzilla, Fall Guys'a geliyor

Godzilla, Fall Guys'a geliyor

Değişmez Gerçek Resmi Godzilla.

Fall Guys'da bir Sonic the Hedgehog görünümünün sunulması yeterli değilmiş gibi - PC Gamer's Fraser Brown'a göre çok fazla olabilir - jellybean muamelesini yaptırmak için pop kültürünün bir sonraki simgesi olacak gibi görünüyor. Godzilla olun.

Bu tweet'te pek fazla bilgi yok — Godzilla'nın Fall Guys versiyonunun meşruiyetini kabul etmemizin ısrarı dışında, ki adaletten dolayı o GIF'te güzel bir marka gibi görünüyor - ancak bu, için uygun bir görünüm olacak gibi görünüyor eşya dükkanından satın alın. Canavarların Kralı'nın yeni bir tehlike olacağını umduğum gibi, zaman zaman (kelimenin tam anlamıyla) işleri biraz sarsmak için bir seviyede durarak, Godzilla olarak oynadığınız bu ölçülü versiyon muhtemelen uzun vadede herkes için daha iyidir.

 

LOL

I can't explain how excited I am to let you know that GODZILLA will be coming to Fall Guys next week

THE GODZILLA@TOHO_GODZILLA

THE ACTUAL GODZILLA

LITERALLY GODZILLA

OFFICIAL GODZILLA

Better start getting your crowns together now ???? pic.twitter.com/cMgUdqHCgX

— Fall Guys ???? (@FallGuysGame) October 27, 2020

 

 

Fall Guys karakteriniz için görünümler, Crowns ve Kudos'un iki oyun içi para birimi kullanılarak satın alınabilir; bunlardan ikincisi, sevdiğiniz kaiju'ya olan sevginizi gecikmeden tekrarlamak zorunda kalırsanız gerçek parayla satın alınabilir.

Fall Guys, Godzilla'nın resmi Twitter hesabını (ki bu gerçek bir şey!) Etiketledi, bu da bunun sadece uygun fiyatlı dev bir kertenkele taklidi değil, uygun bir bağlantı olduğunu daha da netleştirdi. Bu fasulyenin kimlik bilgileri var.