Fortnite v14.30 Güncellemesi: Savaş Tüfeği güçlendirildi

Fortnite v14.30 Güncellemesi: Savaş Tüfeği güçlendirildi
Fortnite v14.30 Güncellemesi: Savaş Tüfeği güçlendirildi

En son değişiklikler hakkında bilmeniz gereken her şey.

Fortnite Chapter 2 4. sezon için yeni güncelleme burada ve oyuncular oldukça etli bir hata düzeltmeleri listesi, yeni özellikler, bufflar ve nerfler ve daha fazlasını bekleyebilirler. Yeni Marvel kahramanları kadroya eklendiğinden Epic, 4. sezon boyunca sürekli olarak yeni içerikler ekledi ve şimdi durmuyoruz.

 

İşte Fortnite 14.30 güncellemesi için bilmeniz gereken tüm yama notları.

 

Fortnite 14.30 Güncellemesi: Savaş tüfeği güçlendirildi

Muhtemelen 14.30'daki en büyük güncellemelerden biri, muharebe tüfeğinin fazladan ateş gücü kazanmasıdır.

Epic, muharebe av tüfeğinin bir düşman oyuncuya vurma menzilini artırdı. Bu, benim vasıfsız benliğim gibi, bir miktar kurşun indirmeden önce bir düşmanla ne kadar yakın çatışmaya gireceklerini ölçmekte zorlanan oyuncular için harika.

Epic, buffla ilgili belirli ayrıntıları yayınlamadı, bu yüzden hepimiz bir süreliğine karanlıkta kaldık. Bununla birlikte, Epic aynı zamanda topluluğun savaş av tüfeği hakkında ne düşündüklerini bilmelerini istiyor, bu yüzden oraya gidin ve bir şans verin.

 

Fortnite güncellemesi 14.30: Yeni bir turnuvanın başlarında Daredevil görünümüne sahip olun

4. sezonun Marvel görünümlerinin hayranları için iyi haber. Netflix'in harika dizisi sayesinde popülaritesinde büyük bir artış gören kör dövüş sanatları ustası Daredevil için yakında bir görünüm kazanabileceksiniz.

Epic, oyuncuların üçlü bir turnuvada yarışarak Daredevil kostümünü kazanmak için ilk şansı olan Daredevil Cup'ı duyurdu. Normal bir battle royale üçlü maçı yerine, takımlar aslında yeni Marvel Knockout modunda yarışacaklar, bu da her seferinde düello yapmak için aynı Marvel kahraman gücü seti veriyor. Yukarıdaki bağlantıdaki tam açıklamamıza göz atın.

Kendinizi rekabetçi bir ruh haline getirmek istemiyorsanız, biraz daha iyi haber: Daredevil kaplamasını daha sonraki bir tarihte eşya dükkanından satın alabilirsiniz.

 

Fortnite 14.30 güncellemesi: Tüm yeni görünümler

Uzun süreli veri madencisi HYPEX, 14.30 güncellemesinin ardından yakın gelecekte Fortnite'a gelecek olan yeni görünümlerin bir listesini ortaya çıkardı.

 

Fortnite 14.30 Güncellemesi: Yeni Rally Royale LTM

Epic'in LTM'lerle bittiğini mi düşündün? Hayır. 3. sezonda arabaların eklenmesinden bu yana Epic, bunlardan yararlanmak için arada sırada birkaç zorluk eklemek için yolundan çıktı. Şimdi yarışmak için "Rally Royale" adında yepyeni bir mod olacak.

Epic'e göre oyuncular, bir yol boyunca belirli sayıda bilet toplayarak harita üzerinde araçlar sürecek. Oyuncular yeterince bilet topladıktan sonra, bitiş çizgisine kadar yarışmanız veya biriken tüm puanlarınızı kaybetmeniz gerekir.

Epic, bu yeni LTM'nin bu hafta sonra yayınlanacağını söylüyor, bu yüzden gözlerinizi dört açın.

 

Fortnite 14.30 güncellemesi: Yeni hata düzeltmeleri

Her zaman olduğu gibi Epic, en son güncellemenin bir parçası olarak Fortnite'a bir dizi hata düzeltmesi uyguladı. Bunlar, umarım oyuncular için işlerin sorunsuz yürümesini sağlar. Epic bugünlerde gerçek yama notları tutmuyor, ancak en önemli değişikliklerden bazılarını bize bildirmek için topluluk Trello panosunu güncellediler.

 

- Lisanslı sesin ses ayarlarında kapatılmasına rağmen "Sonsuza Kadar Son" ifadesinin çalmasıyla ilgili sorun düzeltildi.
- Bir harita işaretçisi yerleştirirken hareketin durdurulmasıyla ilgili sorun düzeltildi.
- Daywalker'ın Kılıcı kazmasıyla Dünyayı Kurtar modunda iki elle salınım animasyonunu kullanan sorun düzeltildi.
- Mobilde, maç sırasında XP çubuğunun görsel olarak yanlış olabileceği sorun düzeltildi.

 

Fortnite yaratıcı modu ayrıca çok sayıda başka hata düzeltmesine de sahip.