Fortnite v14.20 notları: Blade geliyor

Fortnite v14.20 notları: Blade geliyor

 

Fortnite güncelleme v14.20 burada ve 4. sezonun büyük Marvel işgalini sonlandırmaya bir adım daha yaklaştık. Bu yama bazı önemli hata düzeltmelerini içeriyor ve yeni özellikler ekliyor: Yeni bir patron karakteri ve Party Royale için yeni bir konser etkinliği bizim en önemli özelliklerimiz. Ancak tüm bunlar, büyük bir Marvel karakter eklemesiyle karşılaştırıldığında sönük kalıyor.

Blade geliyor.

Epic, güncellemelerin tam olarak ne gerektirdiğine dair resmi açıklamalar sunma konusunda hala harika değil, bu yüzden Fortnite v14.20 notları hakkında bildiğimiz her şeyi burada bulabilirsiniz.

Fortnite notları v14.20: Marvel's Blade geliyor

Modern çağda beyaz perdeye çıkan ilk Marvel kahramanlarından biri olan vampir Kılıcı, 14.20 güncellemesi sırasında bir ara Fortnite'a gelecek. Blade, hatırlayacaksınız, 1998'de başlayan bir üçlemede Wesley Snipes tarafından canlandırılmıştı. Yalnızca The Matrix, 90'ların sonundaki deri, minik güneş gözlüğü ve siyah trençkotlara olan saplantısını daha iyi örnekledi.

Marvel geçen yıl Blade'in Mahershala Ali'nin oynadığı modern MCU'da geri döneceğini duyurdu. Ali daha önce Luke Cage'de Cottonmouth oynamıştı. Bu arada Fortnite'de, Blade'in piyasaya sürülmesi doğrulanmamış bir söylentiydi ve ilk olarak Epic'in resmi olmayan yama notları e-postasında alay konusu oldu.

Şu anda Blade'in Fortnite'a tam olarak ne zaman ulaşacağını bilmiyoruz, ancak 14.20 güncellemesinin bir parçası olduğu için, onu yakın gelecekte bir ara beklemek mantıklı.

Fortnite notları v14.20: Wolverine patronu ekleniyor

Wolverine, son birkaç mücadelesinin tam zamanında, Weeping Woods'taki Fortnite haritasında oyuncuların "Wolverine's Claw" olarak adlandırılan bazı yüksek seviyeli ganimetler için ortadan kaldırabilecekleri bir patron karakter olarak görünecek.

Epic, "Haritadaki diğer patronlar gibi, savaşmadan aşağı inmeyecek," diye alay etti.

Wolverine, oyuncuların bazı harika silahlar ve yetenekler için aktif olarak avlayabilecekleri Marvel karakterleri olarak Doctor Doom ve Iron Man'in ayak izlerini takip ediyor. Olasılıklar Wolverine'i ortadan kaldırıyor (veya aynı alanda başka bir görevi yerine getirmek), son Wolverine cilt mücadelesini etkileyecek.

Fortnite notlarıı v14.20: Tüm yeni kozmetikler ve görünümler

Fortnite v14.20 güncellemesi boyunca bir dizi yeni görünüm ekleniyor. Her zaman güvenilir HYPEX gibi veri madencileri bunları ortaya çıkardı. Aşağıya bir göz atın.

En ilginç olanı, Victoria Saint cilt tanımında "Eski Batı'nın vampir avcısı" yazıyor. Bu, eklenecek olan yeni Blade derisiyle oldukça açık bir bağlantı gibi görünüyor, ancak aynı zamanda American Vampire'ı tekrar okumak istememi sağlıyor.