Fortnite Sezon 3: Splashdown Güncellemesi

Fortnite Sezon 3: Splashdown Güncellemesi

Fortnite Bölüm 2 için yeni bir sezonun başlangıcı - bilmen gerekenler.

 

Fortnite: Sezon 3 sonunda burada. Epic Games, oynaması ücretsiz battle royale oyununun merakla beklenen üçüncü sezonunu başlattı. Hayranların beklediği gibi, sezonun başlamasından hemen önce özel bir etkinlikte "Cihaz" tarafından getirilen bir sualtı teması var. Sabahın erken saatlerinde sunucu kesintilerini takiben, yeni güncelleme kullanıma sunuldu ve sunucular harita için su temalı makyaj, yeni bir savaş kartı ve çok daha fazlası ile tekrar çevrimiçi. Konuk yıldızlar Fortnite için sürpriz değil ve Sezon 3 ile oyun büyük bir ödül kazanıyor. Aquaman oyunda olduğu gibi Jason Momoa ya da en azından çok yakında olacak.

 

Sezon 3'ün sinematik tanıtım fragmanı, su temasını ve Sezonun resmi sloganı olan "Splash Down" gibi görünen şeyi sergiliyor. Keyifle tuhaf bir fragman ve hatta Aquaman'ın kendisi - Jason Momoa - ortaya çıkıyor. Fortnite, geçici yıldızı olan Deadpool'un kendi zorlukları vardı - DC'nin klasik kahramanlarından birine geçiş yaptı. Şakaların hedefi olabilir, ama Jason Momoa onu oynarken Aquaman'ın gülünç meselesi yok.

 

Fortnite Chapter 2 Sezon 3 Splash Down Genel Bakış

 

Epic Games ayrıca Fortnite Chapter 2 Season 3 Splash Down için resmi açıklama yayınladı. Adanın sular altında kaldığını ve görülecek yeni yerler ve hatta binecek köpekbalıkları olduğunu doğruladı.

 

“Ada sular altında kaldı, keşfedilecek yeni alanlar var, Çapulcular almalı ve ... köpekbalıkları sürülecek mi? Sadece Fırtına'dan daha fazla hayatta kal. Adadaki yeni su dolu yaşam tarzına uyum sağlayın. Arkanı kolla!"

 

Fortnite Sezon 3 Zorluklar

 

Homely Hills'te cüceler aramanızı istemek gibi oldukça standart olanlar da dahil olmak üzere ilk zorluk dalgası ve karakterin iki görünümünün kilidini açmanıza izin verecek Aquaman zorlukları da mevcuttur. Yeni zorluklar her zamanki gibi Perşembe günleri haftalık olarak başlayacak ve Battle Pass'ı yükseltmenize ve aşağıda kontrol edebileceğiniz birçok ödül kazanmanıza izin verecektir.

 

Sen de konuyla ilgili yorumlarını altta bizimle paylaş. Oyun dünyası ile ilgili tüm haberleri esportslife’tan takip et. Gündemi yakala.